Faniem jauna tusiņa vieta, “Dinamo” rullē!

Pirms vēsturiskās spēles ”Dinamo Rīga” pret Sanktpēterbugas SKA , kopā sanāca SDK Namejs biedri. Tikšanās iemesli bija divi: iepazīties ar krodziņu, kuru visai drīz vērs vaļā, un kas atrodas tik tuvu arēnai, ka varētu kļūt par neformālo fanu tikšanos vietu pirms un pēc spēlēm, kā arī izrunāt par iepriekš plānoto protesta boikotu pret ieilgušajām ”Dinamo Rīga” zaudēm.

 

 

Par pirmo viss bija skaidrs – SDK Namejs labprāt notestēja krodziņu, kurš durvis vērs nākamnedēļ, un kuram vēl nav nosaukuma – asie prāti var palīdzēt īpašniekiem izdomāt visefektīvāko vārdu, lai piesaistītu fanus. Lai gan, iespējams, tas nemaz nav nepieciešams, jo karodziņi, Edgara Masaļska krekls, uzlīmes ar fanu simboliku jau tā pat liecina, ka šī varētu būt piemērota vieta, kur pulcēties līdzjutējiem pirms un pēc spēlēm, kā teikt, ieeļļot balss saites. Kā nekā, cenas tur būšot itin demokrātiskas.

Par otro lietu gan domas dalījās – vieni uzskatīja, ka patiešām pēc himnu atskaņošanas fanu sektors ir jāpamet tukšs, un jāatstāj ne visai glaimojošs plakāts, taču citi savukārt bija gatavi nepiekāpties un turpināt atbalstīt komandu no ierastajām vietām.

Daļēji šī akcija patiešām vēlāk notika. Bet… Vai bija vietā? Pēc šīs spēles, kas pēc ieilgušas zaudējumu sērijas, mūsējie ar rezultātu 4:1 pieveica bīstamos pīteriešus, ”dinamieši” bija pelnījuši nevis boikotu, bet gan ovācijas, sarkanu paklāju utt… Labi, tas mazliet pārspīlēts, taču patiess prieks bija redzēt, ka komandā ir īsts kaujas spars! Masaļskis vārtos – kā mūris! Un visa komanda spēlē tik pašaizliedzīgi, it kā no šīs spēles būtu atkarīgs viss Latviajs hokeja liktenis. Tā tik turēt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *