Latvijas izlase Rīgā aizvadīs pārbaudes spēles ar Dānijas valstsvienību

Latvijas Hokeja federācija (LHF) 23. oktobra valdes sēdē apstiprināja, ka š.g. 16. un 17. decembrī Latvijas valstsvienība hokejā aizvadīs pārbaudes spēles ar Dāniju. Spēles notiks ” Arēnā Rīga” izlasei gatavojoties Olimpiskajām spēlēm. Lēmums ir saskaņots ar „Rīgas Dinamo” vadību un treneriem. Uz pārbaudes spēlēm tiks uzaicināti Latvijas izlases kandidāti, kuri šobrīd spēlē KHL un DEL līgās, bet jau drīzumā sāksies biļešu pārdošana uz spēlēm.

 

 

Šodien LHF valdes sēdē, prezidents Kirovs Lipmans parakstīja sadarbības līgumu ar LTV7 uz diviem gadiem. LTV7 ģenerāldirektors Edgars Kots parakstīšanas brīdī uzsvēra: „Hokejs arī turpmāk priecēs mūsu skatītājus. Cieši sadarbojoties, strādāsim vairāk arī pie jauniešu un bērnu hokeja atspoguļošanas.. Savukārt Lipmans pauda prieku, ka valsts televīzijai ir interese atspoguļot hokeju ne tikai izlases līmenī, bet pievērst uzmanību arī Latvijas čempionātam un bērnu hokejam.

 

Sēdē tika pārrunāti arī izlašu gatavošanās dažādiem turnīriem. Jau šonedēļ Latvijas U-17 izlase dosies uz Baltkrieviju, lai piedalītos starptautiskajā turnīrā, kur mūsu jaunieši mērosies spēkiem ar Baltkrievijas un Maskavas apgabala U-17, kā arī Polijas U-18.Plānots, ka Latvijas U-18 izlase 10. decembrī aizvadīs pārbaudes spēli ar Rumānijas U-20 izlasi, kura pēc tam dosies uz Igauniju, lai piedalītos pasaules čempionātā otrajā divīzijā.LHF valdes sēdē piedalījās arī Latvijas U-20 izlases galvenais treneris Andrejs Maticins, kurš informēja par izlases treniņnometnes programmu. Nometne plānota no 10. līdz 18. decembrim Ozolniekos.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *