“Aldaris” kļūst par LHF ģenerālsponsoru

Latvijas lielākā alus darītava “Aldaris” Olimpiskajā gadā kļūs par Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsponsoru. 3. decembrī svinīgi tika parakstīta abu pušuvienošanās, kuras termiņš būs trīs gadi. Būtībā tas nozīmē, ka “Aldaris” nomaina šajā pozīcijā līdzšinējo ģenerālsponsoru “Swedbank” .

” Aldara”  valdes priekšsēdētāja Ināra Šurenorādīja:  “”Aldara” sadarbība ar Latvijas hokeja federāciju ļaus atbalstīt Latvijas valstvienības gatavošanos Pasaules hokeja čempionātam, kā arī veicinās jauno hokejistu izaugsmi. Ar Hokeja federāciju esam kopā jau septiņus gadus. Tagad esam vienojušies par abpusējiizdevīgu sadarbību arī uz turpmākajiem trim gadiem. Jau šobrīd zinu, kaieguvēji būsim gan mēs, gan Latvijas hokejs kopumā”. Savukārt uzņēmuma izpilddirektors Tomass Panteli (Thomas Panteli) izteicās: “Šobrīd, kad valsts līmenī sportam budžets tiek dramatiski samazināts, ir ļoti svarīgi saglabāt sportiskās tradīcijas un elkus, lai jaunatnei arī grūtākos apstākļos būtu motivācija tiem līdzināties un aktīvi darboties. Manuprāt, ļoti būtiska nozīme ir arī tam, ka “Aldaris” kā tirgus līderis rādām priekšzīmi sporta atbalstīšanā, kad tas Latvijā piedzīvo ne tos pašus vieglākos laikus.”

 

Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans uzsvēra: “LHF lepojas ar “Aldari” – stabila vērtība hokejā jau vairāku gadu garumā! Tāpēc esam īpaši gandarīti, ka tieši “Aldaris”  – viens no Latvijas atzītākajiem uzņēmumiem – kļūs par mūsu ģenerālsponsoru. Esmu drošs, ka sadarbība būs ļoti veiksmīga, jo mūs vieno gan tradīcijas, gan vēlme būt labākajiem.”

Lipmans arī piebilda, ka šobrīd Latvijas Hokeja federāciju atbalsta Latvijas Olimpiskā komiteja, kā arī nedaudz valdība, bet valdības atbalsts ir niecīgs šajā sportam tik grūtajā situācijā. “Atnāks jauna valdība, varbūt būs pozitīvāka situācija,” norādīja Limpans, piebilstot: “Diplomāti nenes tik daudz Latvijas vārdu pasaulē, kā hokejisti, basketbolisti, bobslejisti un citi sportisti. Un, ja sponsori ;sajos laikos ir gatavi palīdzēt seportam – tas nozīmē augstu domāšanu”.
” Aldaris”  sadarbība ar Latvijas Hokeja federāciju tika uzsākta 2002.gadā, un līdz šim alus darītava hokeja attīstībai Latvijā jau ziedojusi aptuveni 350 tūkstošus latu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *