“Dinamo” un fani tikko ieradušies Novosibirskā

Pirms dažām minūtēm Novosibirskas lidostā nolaidās “Gazprom Avia” lidmašīna ar “Dinamo Rīga” komandu un apmēram 30 līdzjutējiem. Pārlidojums no Novokuzņeckas, kur hokejisti cieta zaudējumu spēlē ar vietējo “Metalurg”, ilga apmēram pusotru stundu. Taču, jāteic, kopumā gan hokejisti, gan arī līdzjutēji ir gana saguruši.

 

 

Vakar (2. janvārī) ap pulksten 16 no lidostas “Rīga” gaisā pacēlās lidmašīna, kas komandu un līdzjutējus nogādāja tālajā Sibīrijā. No sākuma lidmašīna nosēdās Novosibirskā, kur teju vai divas stundas tika kārtotas visas ar migrāciju saistītās formalitātes… Robežsargi… neizbrīnīja viņu īgnās sejas un lēnais darba spars.

Tikai ap pulksten 8 no rīta braucēji beidzot tika viesnīcas gultiņās, gana pārguruši. Bet dinamiešiem jau pēc dažām stundām nācās pretim stāvēt “Metalurg” hokejistiem. Tādēļ savā ziņā rezultāts neizbrīna – gana ilgs un mokošs pārlidojums, pārāk maz laika miegam. Tādēļ hokejistus par neiegūtiem punktiem nudien nevar pelt! Viņi izskatījās gana neizgulējušies. Arī faniem negāja viegli, nav jau viegli 30 cilvēkiem pārkliegt apmēram 3000 “Metalurga” fanus!

Pēc spēles fanus pirmos sasēdināja busā. Vietējie gan gribēja mainīties šallītēm, bet neba visiem tik daudz fanu atribūtikas līdzi.

Pēc tam sekoja pārlidojums uz Novosibirksu. Šobrīd komanda un fani jau sasēdināti autobusos un dodas uz viesnīcu. Lidmašīnā hokejistus pabaroja (lidmašīnas pārtika, nekas jau labs), faniem atlika vien noskatīties, kā spēlētāji ēd. Taču tagad visi kurkšķošiem vēderiem gaida, kad tiks pie kādas maltītes. Ak, jā, ārā ir apmēram mīnus 30 grādi…

Cerams, ka drīz jau būs viesnīca. Cerams, būs arī internets, un tad varēšu padalīties arī ar bildēm un sīkāku informāciju, kā klājas mūsējiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *