Hokeja veterāni pateicas līdzjutējiem

 

Neraugoties uz to, ka visu mūsu hokeja cienītāju prātus ir aizņēmuši “Dinamo Rīga” panākumi, tagad arī varam pievienoties apsveikumu pulkam par lielisko sasniegumu!

…tomēr vēlos pateikties veterānu spēles “Dinamo” – “Latvijas bērzs” organizatoriem, visiem tiem spēles dalībniekiem uz ledus, kuri ir ierakstījuši savus vārdus ne tik senajā Latvijas hokeja vēsturē…

Paldies tiem skatītājiem, kuri gandrīz visu šo vēsturisko dienu veltīja hokejam un bija klāt arī veterānu spēlē. Ceru, ka nenožēlojat. Spēles apmeklēšanas nosacījumi varbūt nedeva iespēja būt klāt visiem tiem, kurus tas varētu interesēt – par to jādomā nākotnē. Bet šis pasākums bija nozīmīgs pašiem tā dalībniekiem, šaubu nav.

Sirmie mati, grumbas vaigos, bet acis tās pašas dzirkstīs un tie paši joki ģērbtuvēs – it kā nekas nebūtu mainījies. Paldies organizatoriem par šiem brīžiem, komandas vienotības sajūtu, lai tā būtu biežāk.

Spēles dalībnieku un savu kolēģu – Edgara Rozenberga, Jāņa Kvēpa, Viktora Zemmera, Borisa Lavrenova vārdā, patiesā cieņā Ēvalds Grabovskis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *