Manheimā – arī Īrijas latviešu hokeja spice

 

Vairākus mēnešus www.baltic-ireland.ie lasītāji varēja piedalīties konkursā, kas tika organizēts, sadarbojoties jau minētajam portālam, www.hokejs2010.lv un SIA “Travel Art”. Konkursa galvenā balva – biļetes uz Latvijas izlases pirmajām trim spēlēm Pasaules hokeja čempionātā Manheimā. Galveno balvu ieguva bijusi Latvijas sieviešu hokeja izlases spēlētāja, tagadējā Īrijas hokeja klubu spēlētāja, trenere un arī tiesnese Jana Gerkena.

 

 

Jana ir priecīga par šo laimestu, taču 100% pārliecības, ka viņai patiešām izdosies klātienē vērot Latvijas valstsvienību, nav, jo pašai paredzami nopietni turnīri. Taču mēs ceram, ka viņai izdosies rast laiku arī Manheimas apmeklējumam – neies taču biļetes laist postā! Www.hokejs2010.lv rīcībā esošā informācija liecina, ka uz hokeja čempionātu Manheimā pošas arī latviešu hokeja komandas Īrijā “Carlestown Chiefs” (“Latvian Hawks” pēctecis) spēlējošais treneris un Īrijas Hokeja federācijas viceprezidents Aigars Brencis.

 

 

Jāteic, ka starp laimīgajiem hokeja konkursa uzvarētājiem nebija tikai Jana Gerkena. Pie nelielām veicināšanas balvām – hokeja izlases fanu krekliem – tika arī Aivars Soldris un Mārtiņš Karasevs. Šie kungi gan šogad uz čempionātu nepošas, taču, visticamāk, papildinās Latvijas hokeja līdzjutēju rindas nākamgad, kad čempionāts risināsies Slovākijā.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *