Hokeja līdzjutēju atribūtika. Arī sievietēm

Katru gadu Latvijas hokeja valstsvienību dodas ne tikai vīri, bet arī sievietes. Un viņas vēlas izskatīties sievišķīgi arī hokeja tribīnēs!
Protams, pati svarīgākā fanu atribūtikas sastāvdaļa ir izlases krekls. Taču ar to ir par maz! Līdz šim dāmas ir pinušas gan vainadziņus, gan vēl savādāk sevi izdaiļojušas. Bet tagad piedāvājam iepazīties ar pilnīgi jaunu pavērsienu fanu atribūtikā, jeb, pareizāk sakot līdzjutēju aksesuāros – rotaslietās!
“Zinot, ka sievietes vēlas izskatīties īpaši arī hokeja tribīnēs sadarbībā ar māksliniekiem, esam izstrādājuši vairākus rotaslietu paraugus – auskarus, kaklarotas, rokassprādzes Latvijas karoga krāsās, kas tikpat labi noderēs gan tepat Rīgā, gan Manheimā, atbalstot hokeja izlasi, gan arī vēlāk, līdzi jūtot citiem Latvijas sportistiem,” stāsta SIA “Travel Art”  valdes priekšsēdētāja Inese Krūmiņa.
Šobrīd rotaslietas, līdzās hokeja krekliem, šallēm un cepurēm, var apskatīt un iegādāties SIA “Travel Art”  birojā Graudu ielā 68, Rīgā, Biznesa augstskolas Turība A  korpusā. Kā arī tās būs apskatāmas un iegādājamas pārbaudes spēļu laikā Rīgā.
{vsig}atribuutika{/vsig}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *