“Dinamo” fani sporto Engurē

Lai gan hokeja sezona šobrīd noslēgusies, tomēr hokeja fani vai, pareizāk sakot, “Dinamo Rīga”  fani, vēl joprojām turas kopā. Pagājušajā nedēļas nogalē (5.,6. jūnijā) uzcītīgākie un sportiskākie hokeja līdzjutēji pulcējās Engurē uz pirmajām “Dinamo Rīga” fanu sporta spēlēm. Jāsaka, priekš pirmajām spēlēm tās patiešām bja ļoti izdevušās un, cerams, nākotnē būs aizvien labākas un kuplāk apmeklētas.

 

 

15 komandas, katrā pa 10 cilvēkiem – tas nav mazs skaits. Un visi šie cilvēki saulaino sestdienu pavadīja sportojot – spēlējot volejbolu, futbolu, skrienot stafetes, kā arī piedaloties dažādos individuālajos sporta veidos. No tiem protams, pats populārākais, “Aldara” alus ātrdzeršanas sacensības. Varēja tikai pabrīnīties, cik ātri to spēj izdarīt kārtīgi fani!

Nevarētu gan teikt, ka tikai līdzjutēji tur bija. Starp faniem manījām arīdzan hokejistu Gintu Meiju, kā arī “Dinamo Rīga” ģenerālmenedžeri Normundu Sējēju ar dēliem.

Sacensību bija daudz, balvu arī. Bet pats galvenais jau bja kopā būšanas iespēja, ko vakara noslēgumā vainagoja zaļumballe ar dzīvo mūziku. Un kurš gan cits, ja ne Gunārs Meijers rūpējās, lai nakts būtu jautra. Bet, kurš gan bija vakara nagla? Nenoliedzami Dinamo Ragana jeb Jurčiks, kurš dienas un vakara gaitā nepārspīlējot izdalīja vismaz savus simts autogrāfus gan lieliem, gan maziem hokeja faniem.

 

{vsig}SportaSpeles{/vsig}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *