Uz Holandi par mūsu motosportu!

 

motokross
Eiropas Nāciju motokross jau oktobra sākuma risināsies Holandes pilsētiņā Markelo. Šogad pēc divu gadu pārtraukuma uz lielākajām Eiropas komandu sacensībām gatavojas doties arī Latvijas izlase! Un tas viss notiks tikai nieka 120 kilometru attālumā no Amsterdamas – kanālu pilsētas un pīpmaņu paradīzes!

Uz Holandi komanda šogad dosies ar maksimālu mērķi – izcīnīt vietu labāko pieciniekā, bet veiksmes gadījumā – cīnīties par vietu uz goda pjedestāla, norāda Latvijas izlases vadītājs Tomass Cīrulis. Lai šo mērķi sasniegtu nenoliedzami nepieciešams arī līdzjutēju atbalsts. Nu, ko? Dodamies uz Holandes mazpilsētu Markelo?! Jā, tikai ieplānojam brīvu laiku no 1. līdz 4. oktobrim!Tāpēc aicinām fanus jau laicīgi gatavoties braucienam uz Eiropas Nāciju motokrosu. Markelo ir Holandes provinces Overijssel mazpilsēta. Kopš 2001.gada tā ir pievienota Hof van Twente municipalitātei. Markelo atrodas apmēram 20 kilometrus uz rietumiem no Hengelo, un tajā ir ap 7000 iedzīvotāju.

Varam kāpt mašīna un braukt paši, vai arī izmantot kādu no izlases sadarbības partnera SIA Travel Art piedāvātajiem brauciena veidiem. Starp citu, nu nemaz nav tik dārgi. Šobrīdējās aplēses liecina, ka var iekļauties 130 latu budžetā, pat ja lido ar lidmašīnu un īrē auto! Ja, protams, laicīgi sāk plānot… Detalizētāka info un pieteikšanās: inese.krumina@travelart.lv, 26460906

Taču būtu tikai godīgi, ja mēs atskatītos, kā tad Latvijas izlasei Eiropas Nāciju motokrosā ir klājies līdz šim. Labākais rezultāts tika sasniegts 2006. gadā, kad tik aizcīnīta  9.vieta (komandas dalībnieki: Agris Ļitvinovs, Mārtiņš Aleksandrovičs un Ivo Šteinbergs). Igaunija un Lietuva šajā gadā nepiedalījās.

2005.gadā Latvijas izlases sastāvā startēja Agris Ļitvinovs, Mārtiņš Aleksandrovičs un Ivo Šteinbergs. 14 komandu konkurencē Latvija izcīnīja 10.vietu (Igaunija 7.vieta, Lietuva 13.vieta).

2007.gads līdz šim bija beidzamais, kad mūsu komanda piedalījās Eiropas komandu čempionātā. Tās sastāvā startēja Dāvis Līvs, Aigars Bobkovs un Dāvis Ivanovs. Latvijas izlase šajās sacensībās ierindojās 15.vietā.

2008. un 2009.gadā Latvijas izlase Eiropas Nāciju motokrosā nepiedalījās, liecina Latvijas Motosporta federācijas sagatavotā informācija.


Foto: no www.ruffijs.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *