Fani dodas ceļā uz Čehiju atbalstīt futbolistus

namejsPar spīti pagājušās nedēļas plūdiem Čehijas ziemeļu daļā, tostarp Liberecas apkaimē, esam gatavi doties ceļā un atbalstīt 11. augustā Latvijas futbola izlasi pārbaudes spēlē pret čehiem.

Nudien nezinu, cik kopumā šonakt mašīnu vai busu dosies uz Liberecu – 100% pārliecība ir tikai par mums – piecu cilvēku kompāniju. Tādēļ piedodiet, bet vismaz līdz Liberecai ziņosim par to, kā tad klājas mums.

Lai gan jāsaka, ka piedzīvojumi sākās jau pirms izbraukšanas. Sākās jau ar to ka sākotnēji braucēju skaits tika lēsts krietni lielāks, bet pamazāk kāds atsijājās, atkal kāds līdzbraucējs radās klāt. Un tā tikai šodien pēcpusdienā zinām, ka mašīnā būsim pieci.

Bet vakarā pirms došanās ceļā radās kāda ķibele – neskaidras izcelsmes skaņa autiņam ar kuru plānots mērot apmēram 1250 km viena virzienā, un spied gāzes pedāli grīdā, bet ātruma ta nav…. Protams, vienmēr var atrast rezerves variantu. Bet šajā gadījumā rezervju nebija nemaz tik daudz – vecais labais golfiņš ar iesauku vardīte, kurš gan pērn visai naski nokļuva Gdaņskā un nogādāja basketbola līdzjutējiem svaigākās Sporta Avīzes numurus, kā arī ir izbraukalējis Berlīni, bet tomēr pārliecības, ka vardīte tiktu galā ar plūdiem, nav gandrīz nekādas. Nu, nepatīk golfiņiem mitrums, nu nemaz!

Tomēr no rīta zvans ar iepriecinošu ziņu – plānotais auto ir sataisīts, tā kā varēsim braukt ar komfortu! Vaina nemaz nebija bijusi tik liela.

Tad nu esam uz zemā starta – somas sakrāmētas, oma laba. Un, par spīti plūdiem, līdzi nav nedz piepūšamās laivas, nedz gumijas zābaku. Toties kaujas spars un dežūras, kuram ļauts pa ceļam ar alu veldzēties, kuram ne, jau sadalītas. Turiet īkšķus gan par futbolistiem, gan arī par līdzjutējiem, gan arī par to, lai dabas stihijas nekļūtu par šķērsli lielām lietām!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *