Motosportisti uz Nāciju kausu dosies ar prāmi

BalticAmber_Gatavojoties Eiropas Nāciju motokrosam, Latvijas izlase ir ieguvusi lielisku atbalstītāju – prāmju kompāniju Ave Line, kas nodrošina prāmju satiksmi starp Rīgu un Lībeku! Līdz ar to sportisti varēs taupīt gan spēkus gan arī finanses, dodoties oktobrī uz Nīdrlandes pilsētu Markelo.

Izlases izdevumu tāmē, transports ir viens no nopietnākajiem posteņiem. Lai nogādātu sportistus, tehniku un komandas personālu līdz sacensību vietai, braucot pa zemi, būtu jāveic gandrīz 2000km, un tik pat atpakaļ ceļā. Tas paņemtu ne tikai laiku, bet arī spēkus, kas komandai noderēs Holandē. Tāpēc, izpētot visas iespējas, vērsos pie prāmju kompānijas Ave Line ar aicinājumu atbalstīt izlasi, un par lielu prieku, no kompānijas puses saņēmu piekrišanu. Tagad komanda varēs ne tikai ietaupīt līdzekļus, kas bija plānoti degvielas iegādei, bet arī atpūsties, ceļojot abos virzienos. Liels prieks par to, ka mūsdienās atrodas atsaucīgi uzņēmēji, kas ir gatavi atbalstīt arī individuālos sporta veidus. Ceru, ka šī sadarbība ir kā labs piemērs citiem, un teicams sākums ilgstošai sadarbībai starp Latvijas motosportistiem un kompāniju Ave Line,” teic Latvijas motokrosa izlases menedžera Tomass Cīrulis.

Apzinoties kopējo sarežģīto ekonomikas situāciju Latvijas valstī un atsevišķi sportā, mēs uzskatām par godu atbalstīt Latvijas motokrosa izlasi. Ja mūsu spēkos ir sniegt palīdzības roku jauniem un talantīgiem sportistiem, tādā veidā veicinot viņu personīgus panākumus, un veidojot pozitīvu Latvijas tēlu pasaulē, neredzam iemeslus, kāpēc lai to nedarītu.

AVE LINE ir Latvijas nacionālā prāmju kompānija un mēs atbalstam un atbalstīsim mūsējos!” pauž Prāmju līnijas Ave Line mārketinga vadītājs Ojārs Grasmanis.

Jāteic, arī www.sportadraugiem.lv ir iepazinies ar šo prāmju līniju un prāmi, kas nodrošina satiksmi uz Vāciju, un, jāteic, viss ir patiešām labi, tā kā iesakām ar prāmi turp doties ne tikai sportistiem, bet arī viņu atbalstītājiem. Vairāk informācijas par šo prāmju līniju – SIA Travel Art. Kā arīdzan tur uzzināsiet par visām iespējām, kā nokļūt Markelo.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *