Pavisam drīz jau uz Maltu – par Latvijas futbolu!

{jcomments on}Lai gan pārbaudes spēlē Čehijas pilsētā Liberecā draudzības maču Latvijas futbola izlase aizvadīja ne tik pārliecinoši, turam īkšķus, lai kvalifikācijas spēlēs ietu daudz labāk. Un pirmā izbraukuma spēle jau pavisam drīz – 7. septembrī Maltā. Uz turieni dosies Latvijas futbola līdzjutēji!

Ja nu arī jums rodas doma, kāpēc gan nepagarināt vasaru, pavadīt dažas dienas Maltā, tad futbola laiks ir tas īstais. Sanāks apvienot patīkamo ar lietderīgo.

Kā nokļūt?

Protams, ka ar lidmašīnu. Lai gan uz Maltu lido arī zemo cenu aviokompānijas, diemžēl šajā sezonā kaut ko labu un lētu ir grūti atrast. Var jau, protams, mēģināt, kombinējot Ryanair vai nu caur Stokholmu, vai nu caur Londonu, bet nekas lēts un labs nav gaidāms…. Šobrīd viens no sakarīgākajiem (cenas ziņā) variantiem ir lidot izmēģināt airBaltic piedāvājumu. Vislētākās cenas vismaz šobrīd ir: 4. septembrī lidot ar airBaltic uz Stokholmu, un tad no Stokholmas uz Maltu. Atpakaļ lidot 9. septembrī atkal jau caur Stokholmu. Kopējā cena bez bagāžas vienai personai sasniedz 405 eiro jeb apmēram 290 latu.

Kur dzīvot?

Malta nav lēta, taču ir iespējams atrast naktsmītnes arī par ļoti saprātīgām cenām Tā kā sala nav liela, tad, ja īrējat mašīnu, nebūs nekādu problēmu nokļūt no vienas pilsētas uz otru, bez liekām problēmām. Bet, ja runājam par cenām, tad pašā Maltas galvaspilsētā zemākā atrodamā cena divvietīgam numuriņam ir 75 eiro par nakti. Galvenais, rezervējot naktsmītni, izvēlēties to lielākajā no piecu salu arhipelāga – proti, Maltā!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *