Piedalies konkursā un dodies uz Nīderlandi!

Trešdien Rīgā, Radio 101 tiešajā ēterā aizsākās pasākumu cikls, kuru laikā Rīgas iedzīvotāji un viesi var tikties ar Latvijas motokrosa izlases kandidātiem Eiropas Nāciju motokrosam, kopīgi nofotografēties, piemērīt izlases kreklus un klātienē apskatīt izlases motociklu.Pirmajā reizē uz tikšanos bija aicināts Niks Apfelbaums, Toms Macuks un Augusts Justs.

Ar šo pasākumu aizsākās arī fanu fotogrāfiju konkurss, kas noslēgsies 22.septembrī Radio 101 tiešajā ēterā. Konkursa galveno balvu piešķir Latvijas izlases ģenerālsponsors prāmju līnija Ave Line, piešķirot uzvarētājam bezmaksas braucienu ar prāmi, kopā ar motokrosa izlasi no Rīgas uz Lībeku. Balvā ietilpst bezmaksas biļetes četrām personām un vienam automobilim abos virzienos!

Lai piedalītos konkursā, jums trešdienās (līdz 15.septembrim) plkst.18:00 jāierodas pie Radio 101, vai jāuzmeklē komandas reprezentācijas telts kādā no Latvijas motokrosiem, jāuzlaiko komandas krekls un jānofotografējas uz motocikla.

Katru nedēļu no visiem, kas nobildējušies, tiks izlozēts 1 finālists. Visi finālisti tiksies konkursa noslēgumā 22.septembrī Radio 101 ēterā uz finālu, kura laikā noskaidros uzvarētāju.

Tuvākās iespējas nofotografēties jums būs Latvijas čempionāta beidzamajos divos posmos Madonā (21.-22.augustā) un Cenās (28.-29.augustā), kā arī nākamtrešdien plkst.18:00 pie Radio 101 studijas Rīgā, 200 metrus no Ministru kabineta.


Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *