Arī mūziķi Holandē ar Nāciju motokrosa dalībniekiem!

Latvijas izlase Eiropas Nāciju motokrosam ir nokomplektēta, sportisti trenējas, mehāniķi gatavo motociklus, bet komandas menedžments gādā ne tikai par to, lai mūsējie būtu godam pārstāvēti Holandē, lai izlase labi izskatītos, lai Latvijas fani, kas būs atbraukuši uz Markelo, tur justos gaidīti, bet arī, lai pievērstu citu valstu līdzjutēju uzmanību un iekarotu viņu labvēlību, kas var noderēt sacensību dienā.

 

Šim mērķim tiek gatavoti daži pārsteigumi. Viens no tiem ir mūziķu iekļaušana delegācijā. Tika uzrunāts viens no labākajiem Latvijas jaunās paaudzes mūziķiem Goran Gora ar grupu Yrs, un viņi labprāt piekrita braucienam, neprasot atlīdzību, tādējādi izrādot atbalstu Latvijas izlasei.

Mūziķu komentārs: “Mēs esam priecīgi par savu iekļaušanu Latvijas motokrosa delegācijā, jo šis brauciens ir gan iespēja piedalīties tik lielā pasākumā kā Eiropas motokrosa komandu čempionāts, gan iespēja morāli un muzikāli atbalstīt cilvēkus, kas reāli dara, nevis tikai runā. Bez tam, man (Goran Gora) vienmēr motocikli ir patikuši vairāk kā automašīnas…”

Goran Gora un grupa Yrs sniegs vairākus priekšnesumus – uzstāsies uz prāmja Baltic Amber, kas 29.septembrī vedīs Latvijas izlasi un fanus no Rīgas uz Lībeku, piektdienas vakarā izklaidēs visus klātesošos Latvijas un citu valstu sportistus un fanus pie Latvijas izlases telts, un iespējams, arī uzstāsies lielajā fanu teltī sestdienas vakarā, bet par to vēl norit sarunas ar sacensību organizatoriem, vai teltī būs sagādāts nepieciešamais tehniskais aprīkojums.

Aicinām visus fanus izmantot izlases ģenerālsponsora prāmju līnijas Ave Line īpašo cenu piedāvājumu! Tagad ir skaidrs, ka brauciena cenā iekļauti arī augstvērtīgi muzikālie priekšnesumi, ko sniegs Goran Gora un grupa Yrs.

Rezervējiet biļetes pie izlases sadarbības partnera, tūrisma aģentūras Travel Art (www.travelart.lv).

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *