Futbols Grieķijā – kā nokļūt un kur dzīvot

Viesnicas baseins Jau pavisam drīz, 08.oktobrī 21.30 vakarā Latvijas futbola izlase Pirejas stadionā mērosies spēkiem ar Grieķijas valstsvienību.

Iesakām izmantot izdevību un pagarināt vasaru – Grieķijā šajā laikā ir pavisam silts un saulains – ap 20C.

Visērtākā nokļūšana ir izmantojot mūsu nacionālās aviokompānijas Air Baltic tiešos reisus uz Atēnu lidostu, tiesa cena šādām ērtībām ir gana nedraudzīga. Lētākais, ko izdevās atrast uz šo laika periodu ir ap 300Ls abos virzienos kopā. Par saprātīgākām cenām (ap 200Ls) var rezervēt avio lidojumu caur Prāgu.

Jau pavisam draudzīgas cenas (ap 120Ls) sanāk, ja kombinējat Ryanair lidojumus uz Frankfurti/Hānu un tālāk uz Grieķijas pilsētu Volos. Tiesa – gan turp, gan atpakaļceļā jānakšņo Hānā, piedevām Volos atrodas 300km no Atēnām. Lai gan – es to neuzskatītu par trūkumu, bet gan ieguvumu ceļotājiem, jo par nieka 70EUR uz 3 dienām noīrējot auto, jūs ne tikai apskatīsiet galvaspilsētu Atēnas, bet vēl daļu Grieķijas pa ceļam uz/no lidostas. Vēl viens variants ir iegādāties atpūtas ceļazīmi uz Krētu par apmēram 300Ls (cenā iekļauts avio un viesnīca) tad par 50EUR/viens virziens nakts prāmja biļetes uz Pireju. Būs gan atpūta Krētā, gan skaists brauciens pa Vidusjūru, gan futbols, gan Atēnu apskate. Patiks gan pašam, gan ģimenei un draugiem …

Kas attiecas uz naktsmītnēm, te trīs ieteikumi:

a) labāk izvēlēties naktsmītni Atēnās, nevis blakus esošajā Pirejā, kurā notiek spēle un kas praktiski ir Atēnu priekšpilsēta.

b) neizvēlaties lētāko iespējamo variantu – daži Atēnu centra rajoni nav tie draudzīgākie vēlām vakara pastaigām, bet futbola līdzjutēji nebūs tie, kas liksies uz auss pirms saules rieta

c) izvēlaties viesnīcu ar baseinu uz jumta – tas tomēr ir fantastiski: kamēr mājinieki gumijniekos laipo uz darbu, jūs peldaties baseinā ar skatu uz Akropoli….Viesnīcu cenas svārstās ap 60EUR 3* -100EUR 4* par istabu par nakti.

 

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *