Piedalies Olimpiskajās spēlēs kā brīvprātīgais

Brivpratigie PekinaVasaras Olimpiskās spēles, kā zināms, ir pasaulē lielākais sporta notikums, kurā tiekas labākie sportisti un kvēlākie līdzjutēji. Taču, tieši šobrīd, tu vari uzsākt ceļu, lai ieraudzītu šo sporta maģisko izrādi no aizkulišu puses!

Sākot no šodienas un līdz pat 27.oktobrim Londonas Olimpisko spēļu rīkotāji pieņem pieteikumus no visiem, kuri vēlētos kļūt par Olimpisko spēļu brīvprātīgajiem. Tev jābūt ar mieru strādāt vismaz 10 dienas pa 8 stundām Olimpisko vai Paralimpisko spēļu laikā. Uzdevumi var būt visdažādākie. Sākot no vietu ierādīšanas stadionos, līdz darbam preses centrā vai dvieļa pasniegšanai pasaules sporta zvaigznēm. Taču, kā norāda spēļu rīkotāji,: „Ir jāsaprot brīvprātīgā darba realitāte. Tu nešausi starta pistoli un nekonsultēsi sportistus. Brīvprātīgo darbs ir smags un laikietilpīgs. Mēs paļausimies uz jūsu pūliņiem ikvienu mīļu brīdi.”

 

Tāpat, pirms pieteikties brīvprātīgo darbam, ieteiktu izpētīt vai tiešām tam tev būs laika un līdzekļu. Jāatceras, ka piemēram viens no atlases posmiem ir 30 minūšu intervija Londonā. Uz to jātiek paša spēkiem.

Plašāk par prasībām lasāms šeit:

http://www.london2012.com/get-involved/volunteer/have-you-got-what-it-takes/are-you-eligible-.php

Taču jāatceras, ka par spīti grūtībām, brīvprātīgo darbs Olimpiskajās spēlēs, tev sagādās (visdrīzāk) vienas no spilgtākajām atmiņām dzīvē. Tāpat nevajag šaubīties vai no tādas mazas valsts kā Latvijas, tu kādam tur būsi vajadzīgs. Atceries, piedāvājumā ir 70 000 vakanču. Pie tam, latviešu brīvprātīgos esam sastapuši gan Olimpiskajās spēlēs Pekinā, Atēnās, Soltleiksitijā, gan Pasaules Hokeja čempionātos un daudzos citos starptautiskos sporta notikumos.

Tā kā, ja esi patiess sporta draugs, un jūti sevī šādu vēlmi, uz priekšu!

Visplašākā informācija par brīvprātīgo darbu Londonas Olimpiskajās spēlēs meklē šeit: http://www.london2012.com/get-involved/volunteer/index.php

 

Ja pieteiksies brīvprātīgo darbam, padod ziņu arī mums un izstāsti kā virzās atlases process! Raksti: info@sportadraugiem.lv

 

{jcomments on}

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *