Uz Poliju un Lietuvu par mūsu basketbolu!

Šis basketbola gads viennozīmīgi veiksmīgāks bijis mūsu nacionālajai sieviešu nevis vīriešu izlasei. Nākamgad atkal varēsim atbalstīt mūsu meitenes, proti, nacionālo sieviešu basketbola izlasi Eiropas Basketbola čempionātā! Un arī vīrus, jo svētdien Stambulā pieņemts lēmums palielināt finālistu skaitu Eiropas basketbola čempionātā līdz 24 komandām kas nozīmē, ka mūsu basketbolistiem ir ceļazīme uz Lietuvu.

Latvijai bija un ir ļoti laba komanda. Tiesa, ne vienmēr nospēlējām tādā līmenī, kādā varam. Spēlētājas ilgi nespēja pierast, ka (Anetes) Jēkabsones līdzās vairs nav. Atbildīgākajos brīžos visas meklēja Aneti, nespēdamas pieņemt, ka kādai aktrisei no otrā plāna tagad jāiznāk pirmajā. Tas bija grūtākais uzdevums manā dzīvē – likt viņām noticēt sev un uzņemties atbildību,” – tā, jau pēc veiksmīgās kvalifikācijas, kas deva mūsu meitenēm ceļazīmi uz eirobaša finālturnīru, Latvijas Basketbola savienības mājas lapā norādīja izlases treneris Georgioss Dikeoulakoss.

Palīdzēsim noticēt mūsu meitenēm! Eiropas čempionāts notiks pavisam netālu – Polijā! Tā kā gaidiet – visai drīz informēsim par iespējām, kā nokļūt Polijā, kur dzīvot, kādus piedāvājumus izvēlēties vislabāk! Galu galā atcerēsimies cik forši bija pērn septembrī, kad Eiropas basketbola čempionāts vīriešiem risinājās Gdaņskā! Tiesa gan, neiepriecināja vīru rādītais sniegums, bet tagad ir visas cerības, ka sieviešu izlase parādīs sevi no visvislabākās puses! Gaidiet ziņas!

Vīrus atbalstīsim nākamgad vēl tuvāk – tepat mūsu brālīgajā Lietuvā! Tā kā nākamais gads paies atkal jau basketbola zīmē!


Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *