Iepazīstinām ar ceļvedi uz Bratislavu!

 

Piektdien, 21. janvārī muzikālajā klubā Četri Balti Krekli omulīgā gaisotnē interesenti tika iepazīstināti ar nule iznākušo ceļvedi hokeja līdzjutējiem Pasaules Pazinējs – Latvijas fanu ceļvedis uz Pasaules čempionātu hokejā Bratislavā, kas tapis, pateicoties Latvijas hokeja federācijas, AS Aldaris un Bratislavas pilsētas atbalstam. Pasaules hokeja čempionāts 2011. gada aprīlī / maijā maijā risināsies Slovākijā, un Latvijas valstsvienība aizvadīs spēles Bratislavā, Ondreja Nepelas arēnā.

Ceļvedis bez maksas pieejams gan tūrisma aģentūrās, gan arī Dinamo Rīga spēlē pret Maskavas CSKA 1. februārī arēnā Rīga. Pilnais saraksts ar vietām, kur jau šobrīd pieejams Pasaules Pazinējs atrodams portālā www.sportadraugiem.lv. Ceļvedī apkopota visa būtiskākā informācija par Bratislavu un apkārtni, kas palīdzēs katram hokeja līdzjutējam atrast labāko un finansiāli pievilcīgāko veidu, lai klātienē atbalstītu Latvijas hokeja izlasi. Kā arī sniegta plaša informācija par dzīvošanas iespējām un padomiem, kā pavadīt brīvo laiku. Slovākijas vēstnieks Latvijā Dušans Krištofiks prezentācijā pastāstīja, ka Pasaules Pazinējā ir plašs informācijas apkopojums, kas noderēs katram līdzjutējam.

Čempionāta laikā Bratislavā paredzamas dažādas aktivitātes līdzjutējiem, kā, piemēram, izveidots latviešu līdzjutēju krodziņš Bratislava Balti Krekli, kurā 30. aprīlī, 2. un 4. maijā pēc Latvijas izlases spēlēm muzicēs mūziķi Normunds Jakušonoks un Gunārs Meijers. Jakušonoks norādīja, ka šogad Balto Kreklu telpas būs plašākas nekā pērn lai aiz durvīm nepaliktu neviens Latvijas līdzjutējs.

Lai hokeja faniem arī šogad, šajos krīzes apstākļos būtu iespēja atbalstīt Latvijas izlasi klātienē, Latvijas Hokeja federācija ir apmaksājusi autobusu, kas apmēram 40 fanus aizvedīs uz Bratislavu informēja Latvijas hokeja federācijas preses sekretārs Māris Gorbunovs. Arī Aldaris faniem apmaksās autobusu braucienam uz čempionātu, un tas notiek sadarbībā ar Rīgas Dinamo Fanu klubu, prezentācijā pastāstīja AS Aldaris Komunikāciju direktore Laura Krastiņa.

Travel Art valdes priekšēdētāja Inese Krūmiņa norādīja, ka šogad uz Pasaules čempionātu hokejā lielākoties līdzjutēji dosies ar savām privātajām automašīnām. Slovākijas vēstnieks piebilda, ka autobraucējiem rekomendējams atstāt automašīnas pilsētas nomalē un uz arēnu doties ar sabiedrisko transportu, jo pie arēnas nebūs autostāvvietas, kas pieejams līdzjutējiem.

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *