Latviešu krodziņš Bratislavas vecpilsētas sirdī

{jcomments on}

Pasaules hokeja čempionāta laikā Bratislavā – pilsētā, kurā spēlēs Latvijas hokeja izlase, darbosies īpašs latviešu krogs Bratislava Baltie Krekli, kas ne tikai pulcēs fanus dzīvās mūzikas vakaros pēc hokeja spēlēm, bet arī kalpos kā informatīvais atbalsta punkts ikvienam letiņam, kurš no 30. aprīļa līdz 5. maijam uzturēsies Slovākijā.

Pēc Latvijas valstsvienības spēlēm 30. aprīlī, 2. un 4. maijā krodziņā skanēs dzīvā mūzika – dziedās un spēlēs Normunds Jakušonoks un Gunārs Meijers.

Šis būs trešais gads, kad hokeja čempionāta norises vietā darbojas kluba Četri Balti Krekli filiāle. Pirmoreiz tas notika 2008. gadā Kanādā Halifaksā, otrreiz – pērn Manheimā. Ja salīdzina ar Manheimu, tad šogad latviešu krodziņā plašums lielāks, alus izvēle lielāka.

Bratislava Balti Krekli mājvietu atradis īru krogā Dubliner Irish Pub, kas atrodas pašā vecpilsētā, Sedlarska ielā 6. Tas nozīmē, ka gluži ar savu auto pie parādes durvīm pieripināties nevar – vecpilsēta ir domāta gājējiem, nevis braucējiem. Bet varam mierināt līdzjutējus ar informāciju, ka Bratislavas vecpilsēta nav liela, desmit minūtēs cauri izskrienama, un pat negribot vienmēr nāksies uzdurties uz “Bratislava Balti Krekli”.

Paldies kroga atbalstītājiem – Četri Balti Krekli, Travel Art, Aldaris, Latvijas Hokeja federācijai! Bez Jums faniem nebūtu vienotas vietas, kur tikties!


Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *