LHF apmaksā faniem autobusu uz Bratislavu!

{jcomments on}

Pasaules hokeja čempionātu laikā pretimnākšanu līdzjutējiem parasti izrāda Latvijas Hokeja federācija (LHF). Gan pērn uz čempionātu Manheimā, gan aizpērn uz čempionātu Bernē tā apmaksāja faniem autobusu, tādējādi palīdzot tiem ievērojami ietaupīt brauciena izmaksas.

Arī šis gads nav izņēmums, un LHF, pateicoties federācijas prezidenta Kirova Lipmana iniciatīvai, dāvina uzticamākajiem hokeja atbalstītājiem iespēju aizbraukt uz čempionātu bez maksas – proti, apmaksā autobusu. Taču izdevumi par naktsmītni un hokeja biļetēm līdzjutējiem būs jāsedz pašiem. Šogad prioritāte būs tieši visuzticamākajiem līdzjutējiem, kuri izlasi atbalstījuši vismaz sešos čempionātos!

Brauciena cena: 170 lati (dzīvošana 3* kuģī/viesnīcā netālu no Bratislavas vecpilsētas). Cenā ietilpst naktsmītne, apdrošināšana un grupas vadītāja pakalpojumi. Cenā neietilpst biļetes uz hokeja čempionāta spēlēm. Pieteikties braucienam var SDK Namejs (Jānis – tālr. 29253553), Latvijas Fanu organizācijā un Travel Art (Inese – tālr. 26460906). Pieteikšanās līdz 30. janvārim, iemaksājot 100 latus.

Ja dodaties ceļā ar otru pusīti, kurai šis čempionāts būs tikai pirmais vai otrais, cena sasniedz 200 latus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *