Gatavojoties pārbaudes spēlēm Insbrukā

Pārbaudes spēles pret Austrijas hokeja izlasi Latvijas valstsvienība aizvadīs 13. un 14. aprīlī Austrijas pilsētā Insbrukā, kas daudziem hokeja līdzjutējiem palikusi labā atmiņā kopš 2005. gada, kad tur norisinājās Pasaules čempionāts hokejā.

Kā nokļūt?

Ērtākais veids – ar lidmašīnu no Rīgas un Minheni, un tad ar vilcienu no Minhenes lidostas tieši uz Insbruku. Lidojuma cena šobrīd, sākot no 190 eiro, vilciena biļete vienā virzienā – 39 – 44 eiro. Otrs variants – teju 1900 km distanci veikt ar savu personisko auto. Taču jārēķinās, ka ceļā patērēsiet apmēram diennakti, un degvielā vienā virzienā iztērēsies apmēram 250 eiro.

Kur dzīvot?

Ja ir vēlme dzīvot pašā Insbrukas centrā, tad 3* viesnīcās dubultnumuriņš sākot no 51 eiro par nakti. Autobraucējiem var ieteikt doties turpat kalnos un sameklēt kādu pansiju – slēpošanas sezona jau būs noslēgusies, un cenas arīdzan nepārsniegs 50 eiro, toties katru rītu var pamosties ar skatu uz kalniem, un dažkārt rīta pastaigu uzsākt, ejot cauri mākoņiem.

Ko darīt brīvajā laikā?

Insbruka ir neliela, taču gana interesanta pilsēta, lai baudītu gan krāšņo vecpilsētu, gan arī iemalkotu kausu alus vietējos restorāniņos. Dabas skatu cienītājiem un aktīva sporta veida piekritējiem – kalni! Vairāk informācijas brīvā laika pavadīšanai var smelties www.innsbruck.info. Bet, ja prāts nesas uz tālākiem izbraucieniem, tad dažu stundu brauciena attālumā ir Venēcija! Jā, tas viss ir sasniedzams, turklāt aprīlī Venēcija vēl nebūs tūristu pārpildīta.

 

Foto: flickr.com/Roberto1956

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *