Uz KHL zvaigžņu spēli palikušas vairs tikai dārgās biļetes

Nu jau pavisam drīz, 5. februārī Sanktpēterburgā, Ledus arēnā norisināsies KHL zvaigžņu spēle. Un starp zvaigznēm arī mūsējie – Sandis Ozoliņš un Lauris Dārziņš. Cik zināms, vismaz daži latvieši Sanktpēterburgā būs, lai turētu īkšķi par mūsējiem.

Kāda bus spēle, redzēsim paši. Tagad mazliet vairāk informācijas tiem, kas uz turieni dosies. Šobrīd laika apstākļi Sanktpēterburgā ir identiski ar to kas Latvijā, varbūt tikai asāks vējš. Pēterburgā neviens nav īpaši aizrāvies ar sniega izvešanu tādēļ netīru kupenu netrūkst – tas zināšanai, lai izvēlētos vispareizākos apavus un apģērbu. Nedēļas nogalē laiks būšot apmēram ap 0 grādiem.

Tiem, kas vēl nav nopirkuši biļetes, ziņojam, ka lētās jau sen ir izpirktas. Šobrīd lētākā cena biļetei uz KHL zvaigžņu spēli ir 700 rubļi, kuriem klāt vēl jāpierēķina pakalpojuma maksa. Tātad, apmēram 13 lati.

Ja nu kāds vēl nav atradis, kur tieši atrodas arēna un kā tur nokļūt, uzreiz varam ieteikt, ka visērtāk ir izmanot metro. Arī tiem, kas atbrauks ar savu auto, patiešām iesakām spēkratu novietot pie viesnīcas un doties ar pazemes vilcienu jo satiksmes sastrēgumi iepriekš nav prognozējami – dažkārt šķietami īsu distanci var veikt divās stundās! Bet metro no jebkura pilsētas gala atvedīs maksimums stundas laikā. Ledus arēna atrodas netālo no metro pieturas Prospekt boļševikov, dzeltenā līnija. Metro žetona cena – 25 rubļi (44 santīmi).

Foto: www.khlallstar.ru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *