Bratislavā čempionāta laikā būs četras lielas autostāvvietas

Lai mazinātu hokeja līdzjutējiem galvassāpes, kas varētu rasties, izmisumā meklējot kādu placīti sava auto novietošanai Bratislavā, hokeja galvaspilsētā tiks izveidotas četras lielas autostāvvietas. Kā norāda čempionāta orgkomitejas preses sekretāre Mikaela Grendelova, tās atradīsies maksimāli tuvu Ondreja Nepelas jeb Orange arēnai – apmēram 3-6 km attālumā.

Parkings 1. zonā atradīsies Žabí majer rajonā – jāmeklē Staviteľska iela un bijušās muitas noliktavas. Auto un autobusu novietošanai atvēlēti 40 tūkstoši kvadrātmetru, kā arī tur varēs atrast tualetes, dušas un bufeti. Autoplacis ir nožogots un apsargāts 24 stundas diennaktī.

Parkings 2. zonā Prievozka rajonā Hranična ielā. Šī stāvvieta, kas arī apsargāta 24 stundas, paredzēta autobusiem.

Parkings 3. zonā gan paredzēts tikai tad, ja autostāvvietas 1. un 2. zonā būs pilnas. Trnávke rajons Technickej ielā – tur 30 tūkstoši kvadrātmetru būs nodoti autobusu un automašīnu rīcībā. Pieejamas tualetes un dušas, bufete. Arī šī autostāvvieta tiks apsargāta 24 stundas diennaktī.

Parkings 4. zonā atrodas Petržalkā netālu no vecā tilta.

Par auto novietošanu 1. un 2. zonas parkingā jāmaksā 4 eiro dienā, autobusiem – 10 eiro dienā. Auto novietošana 3. un 4. zonas autostāvvietās būšot bez maksas. Orgkomiteja norāda, ka pilsētā būs norādes uz šīm autostāvvietām. Bet, lai laikus saprastu, kas kur atrodas, varat aplūkot arī karti.

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *