Hokeja faniem brīvajās dienās – ekskursijas

 


Visiem hokeja līdzjutējiem, kuri dosies uz Bratislavu atbalstīt Latvijas valstsvienību, brīvajās dienās – 1. un 3. maijā tiek piedāvātas organizētas ekskursijas. Tas nozīmē, ka pat tiem, kas atbraukuši ar savu auto, ir iespēja vakarā palīksmot krodziņā, un nākamajā dienā doties ceļa, sēžot komfortablā autobusā, un nevis pie sava auto stūres (te nu vietā atgādinājums, ka Slovākijā atļautais promiļu daudzums – 0!)

Travel Art meitenes ir sagatavojušas trīs dažādas ekskursijas, tā kā katram ir iespēja izvēlēties kas sirdij tīkamāks.

Brauciens ar kuģīti uz Vīni

01.05 un 03.05

Pulksten 9 no rīta Bratislavā pie 6. piestātnes kāpjam kuģītī. Brauciena ilgums apmēram 75 minūtes. Brīvais laiks Vīnē. Pulksten 17.30 kuģītis atiet no Vīnes atpakaļ uz Bratislavu.

Brauciena cena 27 EUR jeb 20 Ls

Uz Ungāriju – termālie baseini un Ģēra

01.05,02.05 un 03.05

Pulksten 10 no rīta (2. majā plkst 9) izbraucam ar autobusu no Bratislavas un dodamies uz Lipoti termālo baseinu kompleksu (ieejas maksa 2000 HUF jeb apmēram 5 Ls). Divas stundas baudām dziedinošo, dabisko silto ūdeņu veldzi. Tad dodamies uz otro no arhitektoniskā viedokļa bagātāko Ungārijas pilsētu Ģēru (Gyor). Stundas ekskursija pa pilsētu tad brīvais laiks (2. maijā tikai brīvais laiks)– izbaudām ungāru virtuvi, nopērkam suvenīrus mājiniekiem. Neliela apstāšanās pie veikala, un tad dodamies atpakaļ uz Bratislavu. Uzmanību! Līdzi jāņem peldkostīmi vai peldbikses (kas nu kuram), kā arī dvielis!

Brauciena cena 14 EUR vai 10 Ls

Bratislava un apkaime, Senecas ūdens atrakciju parks

01.05

Pulksten 9 ar autobusu dodamies aplūkot Bratislavas apkaimi un pilis. Pēc tam atgriežamies Bratislavā. Kuriem ir vēlme, dodas tālāk uz Senecas ūdens atrakciju parku un bauda ūdens priekus. Vakarā atgriešanās Bratislavā.

Brauciena cena 22 EUR jeb 15 Ls

Vietu skaits uz kuģīša un autobusos ir ierobežots. Kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ – tādēļ laikus iesakām pieteikties ekskursijām! Lai pieteiktos, lūgums piezvanīt (29433697 – Ludmila), vai rakstīt uz e-pastu ludmila@travelart.lv

{jcomments on}

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *