Izlasei pievienojas pieredzējuši hokejisti

Latvijas hokeja izlase, gatavojoties pasaules čempionātam Slovākijā, pilnā sparā aizvada otro sagatavošanās posmu pirms spēlēm ar Somijas valstsvienību.

Visi izlases kandidāti turpina gatavoties inbox.lv ledus hallē. Tagad treniņprocesam pievienojušies vairāki pieredzējuši spēlētāji no Rīgas Dinamo – Jēkabs Rēdlihs, Krišjānis Rēdlihs, Miķelis Rēdlihs un Ģirts Ankipāns, kā arī HK Rīga aizsargs Ēriks Ševčenko, Čehijas ekstralīgā spēlējošais Aleksejs Širokovs un Liepājas metalurga vārtsargs Māris Jučers.

Pagājušās nedēļas beigās uz ledus vēl netrenējas Arvīds Reķis, Aleksandrs Ņiživijs, Mārtiņš Karsums un Lauris Dārziņš, kuri dziedē savainojumus un uztur fizisko formu trenējoties individuāli. Kā atzina, Latvijas izlases ģenerālmenedžeris Sandis Ozoliņš, Dārziņš tuvākajās dienās būs gatavs pievienoties izlasei ne tikai sausajos treniņos, bet arī uz ledus.

Šobrīd neviens no izlases kandidātiem nav atskaitīts un visi hokejisti piedalās koptreniņos gan uz ledus, gan atlētiskajā zālē.

Tajā pašā laikā cītīgi tiek sekots līdzi mūsu hokejistiem Ziemeļamerikā, Kārlim Skrastiņam NHL regulārajā sezonā ir atlikušas četras spēles, kurās arī izšķirsies vai Dallas Stars spēs iekļūt izslēgšanas spēlēs. AHL līgā spēlējošais Kaspars Daugaviņš (Binghampon Senators) piektdienas spēlē guva kājas savainojumu. Kasparam ir veikta medicīniska apskate un lūzumi nav konstatēti. Viņš būs ierindā uz play-off spēlēm. Artūra Kuldas Chicago Wolves šobrīd savā konferencē ir devītajā vietā un aktīvi cīnās par vietu play-off. Visi pieminētie hokejisti ir izteikuši vēlmi pēc sezonas beigām Ziemeļamerikā palīdzēt Latvijas izlasei pasaules čempionātā.

Savukārt DEL līgā spēlējošais Herberts Vasiļjevs, kurš pārstāv Krēfeldes Penguins ir zaudējis pirmajā play-off pusfinālspēlē pret Volfsburgas Grizzly Adams (2:4). Arī ilggadējais izlases kapteinis ir gatavs pievienoties Latvijas komandai, līdz ko viņam sezona Vācijā būs beigusies. Izlasei ir gatavs palīdzēt arī vārtsargs Mārtiņš Raitums, kurš šobrīd vēl ir aizņemts savā Kazahstānas klubā.

Gatavojoties spēlēm ar Somijas valstsvienību, izlases treniņos piedalās:

vārtsargi: Edgars Masaļskis, Edgars Lūsiņš, Māris Jučers;

aizsargi: Georgijs Pujacs, Kristaps Sotnieks, Oskars Cibuļskis, Krišjānis Redlihs, Jēkabs Rēdlihs, Māris Jass, Jānis Andersons, Alberts Iliško, Mārtiņš Jakovļevs, Mārtiņš Porejs, Artūrs Salija, Ēriks Ševčenko;

uzbrucēji: Andris Džeriņš, Roberts Bukarts, Gints Meija, Mārtiņš Cipulis, Sergejs Pečura, Roberts Jekimovs, Armands Bērziņš, Kaspars Saulietis, Juris Štāls, Aleksejs Širokovs, Raimonds Vilkoits, Juris Upītis, Vitālijs Pavlovs, Ronalds Ķēniņš.

Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *