Pasargā sevi – nopērc apdrošināšanas polisi

Dodoties ceļā uz hokeju, prātīgam cilvēkam būtu vēlams padomāt par sevi un saviem draugiem – nokārtot ceļojuma apdrošināšanas polisi vai vismaz izņemt EVAK jeb Eiropas Veselības apdrošināšanas karti, kas, uzturoties citā Eiropas valstī, apliecina tiesības saņemt nepieciešamo vai neatliekamo medicīnisko veselības aprūpi tādā pašā apjomā, kāda tā tiek nodrošināta attiecīgās valsts iedzīvotājiem. Vienmēr dodamies ceļā ar pozitīvām domām, taču… nekļūsim jau nabagāki, par dažiem latiem iegādājoties apdrošināšanu!

Izvērtējām trīs apdrošināšanas kompāniju piedāvājumus: Baltikums, Seesam un BTA. Polises cenas ir dažādas – sākot no EUR 0,58 dienā par Seesam pamata polisi, beidzot ar EUR 8,50 dienā par Seesam platīna polisi – cena atkarīga no riskiem un apmaksātajiem pakalpojumiem.

Iegādājoties Seesam polisi, pat pašu ekonomiskāko, kas maksā EUR 0,58 dienā (bet bērniem līdz 7 g.v., kas brauc kopā ar vecākiem – bezmaksas), neatliekamajiem medicīniskajiem izdevumiem nav pašriska – tas nozīmē, ka medicīnas izdevumi tiek apmaksāti no pirmā centa un apdrošinātajai personai nav jāapmaksā ārvalstīs radušies medicīnas izdevumi, apmaksu garantē Seesam Latvia.

Savukārt BTA galvenais pluss – medicīniskie izdevumi tiek segti arī hronisku slimību saasinājumu gadījumā. Baltikums polišu labā ziņa – atļautais promiļu skaits ir līdz 1,2 promilēm (apdrošināšana gan nedarbojas, ja apdrošinātais ir izraisījis kautiņu vai tajā piedalījies, saindējies ar alkoholu vai arī vadījis transporta līdzekli dzērumā). Turklāt pat ekonomiskajā Baltikums polisē iekļauta arī civiltiesiskā apdrošināšana.

Katrai polisei ir savi plusi, kas to padara atšķirīgu no citām. Lai izvēlētos pašu atbilstošāko katra vajadzībām, iesakām konsultēties vai nu ar apdrošināšanas aģentu, vai arī ceļojumu aģentu – Travel Art meitenes vienmēr atradīs labāko variantu! {jcomments on}

Foto: Flickr.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *