Sportadraugiem.lv dodas uz Bratislavu!

 

Jau šonakt ceļā uz Pasaules Čempionāta mājvietu Slovākiju dodas sportadraugiem.lv komanda. Ja jau pa ceļam manīsim ceļa remontus vai citas ķezas, kas piektdien varētu apgrūtināt vai paildzināt līdzjutēj ceļu uz Bratislavu, ziņosim!

Mūsu plānos ietilpst gan aktīva čivināšana šeit: www.twitter.com/sportadraugiem gan populāra īru kroga pārvēršana par Latvijas līdzjutēju galveno tikšanās vietu Bratislava Balti Krekli.

Ja arī Tu plāno doties uz čempionātu un esi aktīvs twitera lietotājs, neaizmirsti par saviem vērojumiem ziņot šajā sociālās saziņas vietnē, iekļaujot vēstījumā @sportadraugiem vai #hokejs

Tāpat plānojam iemūžināt fanu gaitas foto un video formātos, par ko nekavējoties ziņosim tieši te – sportadraugiem.lv vietnē, kur satiekas mūsu hokeja izlases līdzjutēji. Un arī tie, kas hokeju vēros pa TV ekrāniem, šajā portālā varēs lasīt visu par to, kā klājas mūsu līdzjutējiem un citas lietas, kas paliek aiz TV kadra.

Jāpiebilst, ka Latvijas izlase uz Vīni izlidos 28. aprīlī, savukārt fani sēdīsies mašīnās un autobusos piektdien. Latvijas Hokeja federācijas apamksātais autobuss ceļā dosies piektdien plkst. 16 no Arēnas Rīga.{jcomments on}

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *