Austrijā papildinājumi

 

Šodien Latvijas hokeja izlase aizvadīja pēdējo treniņu inbox.lv ledus hallē, pēc kura izlases vecākais treneris Oļegs Znaroks nosaucis tos 25 hokejistus, kuri rīt dosies uz Austriju.

Uz Austriju nedosies Edgars Lūsiņš, kurš iepriekšējā spēlē pret Somijas valstsvienību savainoja cirksni un viņa dalība izlases sagatavošanās posmā šobrīd ir uz jautājuma zīmes. Tāpat ar komandu nav Sergejs Pečura un Māris Jass, kuriem pēc iepriekšējās spēles gūtā savainojuma, rīt tiks veikta magnētiskā rezonanse. Mājās paliks arī Oskars Cibuļskis, Raimonds Vilkoits, Lauris Dārziņš un Mārtiņš Karsums. Komandai ir pievienojušies Arvīds Reķis, Ģirts Ankipāns.

Nule, kā Kārlim Skrastiņam NHL sezona ir beigusies un Latvijas izlases ģenerālmenedžeris Sandis Ozoliņš tuvākajās dienās ir gatavs ar viņu sazināties. Tāpat ir zināms, ka šonedēļ izlasei pievienosies Artūrs Kulda, Herberts Vasiļjevs un Mārtiņš Raitums.

Latvijas izlases sastāvs spēlēm pret Austriju:

vārtsargi: Edgars Masaļskis, Māris Jučers;

aizsargi: Georgijs Pujacs, Kristaps Sotnieks, Krišjānis Redlihs, Jēkabs Rēdlihs, Jānis Andersons, Mārtiņš Jakovļevs, Alberts Iliško, Arvīds Reķis;

uzbrucēji: Aleksejs Širokovs, Roberts Bukarts, Andris Džeriņš, Gints Meija, Mārtiņš Cipulis, Ģirts Ankipāns, Ronalds Ķēniņš, Kaspars Saulietis, Armands Bērziņš, Roberts Jekimovs, Vitālijs Pavlovs, Miķelis Rēdlihs, Juris Štāls, Kristiāns Pelšs, Aleksandrs Ņiživijs.

LHF ģenerālsponsors: Aldaris; Izlases ģenerālsponsors: Grindeks; Sponsori: LR Izglītības un zinātnes ministrija, Venden, Balticums Apdrošināšana, AirBaltic; Atbalstītāji:, Sports Lukss, Nike, Xerox CRC, Dzintars, Pietro Filipi, Lāči, Bauer. Informatīvie atbalstītāji: LTV7, TVNET, Sportacentrs.com, LETA, Apollo, Sportadraugiem.lv, Sporta Avīze, žurnāls Sports, MK-Latvija, Latviešu Radio, Latvijas Radio1, Spice, inbox.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *