Futbols – Grācā, 1580 km no Rīgas

 

Pavisam drīz – 7. jūnijā plkst. 20:30 Austrijas pilsētā Grācā (Graz) Latvijas futbola valstsvienība pārbaudes spēlē tiksies ar Austrijas nacionālo futbola izlasi. Spēle notiks UPC Arena stadionā, kurā ir vietas aptuveni 15 000 skatītāju. Vairāk informācijas par rēnu un tās atrašanās vietu var atrast šeit.

Ja ticam viamichelin, tad attālums no Rīgas līdz Grācai ir vien 1580 km jeb nepilnu 20 stundu brauciens. Tā kā nekas nesasniedzams tas noteikti nav!

Nu, ko, ja kāds vējš iepūtis Austrijā vai tuvu tam, tad tā ir fantastiska iespēja klātienē atbalstīt Latvijas futbola izlasi. Te nu jāatceras, ka piecu cilvēku kompānija devās ceļā pērn uz Liberecu, lai atbalstītu mūsu futbolistus draudzības spēlē pret Čehijas valstsvienību. Mūsējie tika pie vesela sektora! Starp citu, izdevās tiem pieciem pārkliegt ap seštūkstoš čehu. Labi, tas notika tajā brīdī, kad čehi klusēja, un tomēr latviešus dzirdēja un manīja tur. Un atmosfēra bija jauka, ceļojums fantastisks. www.sportadraugiem.lv rīcībā ir informācija, ka arī šoreiz uz Grācu atbalstīt Latvijas futbolistus dosies fani no Rīgas. Tā kā burziņš būs viennozīmīgi!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *