Futbols komplektā ar vīnu un īstu šašliku Gruzijā

Kas var būt labāks par futbolu Gruzijā? Tikai futbols komplektā ar Gruzijas iepazīšanu, vīna gatavošanas noslēpumu atklāšanu, gruzīnu viesmīlības iepazīšanu, dzīvojot ģimenēs… Vārdu sakot, viss komplekts. Tieši tādēļ visiem, kuri kaut nedaudz ir aizdomājušies par Latvijas futbola izlases atbalstīšanu cīņā pret Gruzijas valstsvienību šā gada 3. septembrī Tbilisi, interesants šķitīs piedāvājums, kurā paredzēts ne tikai futbols, bet visi iepriekšminētie labumi. Kā teikt, ja uz Gruziju, tad uz pilnu klapi!

Garšīgs vīns un ēdieni, brīnišķīgas ainavas, brīnišķīgi cilvēki … šķiet, šie vārdi nozelēti tik daudzu valstu reklāmas kampaņās, ka to patiesā nozīme pazūd klišejas ēnā. Tomēr, ja nu ir kāda vieta uz pasaules, kur šie apzīmējumi būtu patiesi atbilstoši – tā ir Gruzija. Gruzīnu virtuve – perfekta visās tās izpausmēs, gruzīnu vīns – atrodams katrā lauku mājā un lauku radinieku Tbilisī dzīvokļos (taisa paši, veikalā pārsvarā tūristiem, vai lētākās iespējamās dziras patērētājiem- ķīmisks kokteilītis)
Un nu par cilvēkiem. Laikam jau ikviens ir dzirdējis par gruzīnu viesmīlību, vai vismaz redzējis to filmās. Un šī viesmīlība divtik spilgti izpaužas uzzinot, ka ceļotāji ir no Latvijas – valsts, kas Gruzijai daudz palīdzējusi valstiskās neatkarības panākšanas centienos, valsts par kuru lieliskas atmiņas palikušas vairumam gruzīnu vidējās un vecākās paaudzes ļaužu. Un tā kā vislabākā tautu un valsti var iepazīt, iepazīstot arī cilvēkus, tad piedāvājam palikšanu viesmīlīgajās gruzīnu ģimenēs, kas noteikti liks uz mūžiem atminēties, ko tad īsti nozīmē Tamada!
Mums paveicies vēl vienā ziņā! Latvijas izlase uz Gruziju dodas vīnogu vākšanas laikā. Un, ja tu tiec pie šīs nodarbes, vai vairāk vēl kas jāsaka? Roku darbs ar gardu pievienoto vērtību!

Un tā, Travel Art piedāvā uz Tbilisi doties jau 26. augustā, doties uz Kahetiju, piedalīties vīna novākšana, un beigās arī iepazīt pašu Tbilisi, noslēdzot šo ekskursiju ar futbola spēli. Tad būs pavisam cits fīlings futbola stadionā. Ceļojuma cena – 595 lati, ceļojuma apraksts atrodams šeit.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *