LHF atbrīvo visu izlases personālu

 

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) valdes sēde šodien dienas kārtībā bija vairāki jautājumi, tostarp par nacionālās izlases sniegumu. Atskaitoties par izlases veikumu čempionātā Slovākijā, treneris Oļegs Znaroks atzina, ka pasaules čempionātā tika iegūta 13. vietā, kaut gan bija pelnījuši vairāk.

Mūsu apakšgrupa bija stiprākā, labi spēlējām pret visām komandām. Ar Dāniju bija grūti, trešajā periodā „nomētājām” viņus, beigās nepaveicās. Spēle ar Slovēniju bija slikta, jo spēlējām nākamajā dienā pēc spēles ar Dāniju. Mums nebija tiesību pamest augstāko divīziju. Kopumā uzskatu, ka komanda parādīja labu sniegumu. Visi strādāja par 100 procentiem,” norādīja Znaroks.

Kā atzina Latvijas izlases ģenerālmenedžeris Sandis Ozoliņš, no LHF puses tika izdarīts viss maksimālais, lai sagatavotos un startētu pasaules čempionātā.

LHF valde izskatīja nacionālās hokeja izlases startu pasaules čempionātā un pamatojoties uz to, ka uzdevums netika izpildīts, pieņēma lēmumu atbrīvot izlases oficiālās personas (izlases personālu), kuras tika pieteiktas pasaules čempionātam. Tajā pašā laikā, LHF valdei līdz šī gada 1. novembrim būs jāatrisina situācija, formējot jaunu Latvijas nacionālas hokeja izlases vadību. LHF prezidents Kirovs Lipmans un LHF valdes locekļi pateicās Oļegam Znarokam par darbu piecu gadu garumā, uzsverot, ka nav teikts, ka neviens no izlases personāla nevarētu atgriezties izlasē.

LHF valde nolēma nākamo valdes sēdi rīkot 26. jūlijā un LHF ikgadējo kongresu 5. augustā.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *