Precizēts – Palīdzēsim nelaimē nokļuvušajam Latvijas sporta līdzjutējam un sportistam!

Bratislavā Pasaules hokeja čempionāta laikā vienam no Latvijas sporta līdzjutējiem, aktīvam sportistam ir saasinājušās veselības problēmas. Šobrīd stāvoklis ir ļoti nopietns un lūgums visiem, kuri var un vēlas nodot asinis, palīdzēt nelaimē nonākušajam cilvēkam!

Bratislavā nelaimē nokļuvušais Ivo nesaņēma savlaicīgu un pietiekamu medicīnisko palīdzību, un Brūveru ģimene, lai glābtu viņa dzīvību, bija spiesta meklēt naudu, lai Katastrofu medicīnas centra mediķi sadarbībā ar Vācijas mediķiem atvestu pacientu uz Latviju.

Cīņa par dzīvību un veselību nav beigusies! Ivo stāvoklis ir ļoti smags, viņam ir nepieciešamas asinis un asins plazma katru dienu vismaz no pieciem donoriem! Ivo Brūverim ir 3. asins grupa, taču tam nav nozīmes! Palīdzēsim Ivo! Asins un plazmu lūgums nodot ar norādi: Ivo Brūverim p.k. 020771-12756, kurš ārstējas Gaiļezerā, Toksikoloģijas un sepses klīnikā.
Savas asinis varam ziedot un palīdzēt nelaimē nokļuvušajam šajās vietās.

Lūgums izziņu par to, ka asinis nodotas tieši Ivo Brūverim, nodot Asins donoru centra kasē, no kuras cietušā radinieki to nogādās Gaiļezerā. Jo palīdzēt viņam var tikai tad, ka šo papīra lapiņu nogādā radiniekiem vai aizved uz klīniku!

 

{jcomments on}

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *