Latviešu ēra Bratislavas slavenākajā krogā beigusies

 

Latvijas hokeja izlases līdzjutēju galvenā tikšanās vieta Bratislava Balti Krekli, ko rīkoja ceļojumu aģentūra Travel Art un muzikālais klubs Četri Balti Krekli bet atbalstīja sporta līdzjutēju vietne SportaDraugiem.lv un Aldaris jau atkal kļuva par mājām, kur atgriezties gan priekos gan bēdās. Tā kā lielākā daļa līdzjutēju Bratislavu pameta pēc pirmās kārtas trijām spēlēm, tad arī par noslēguma ballīti kļuva kopāsanķšana pēc zaudējuma Dānijai. Šoreiz gan sejas skumīgākas, tomēr kā mūsu līdzjutējiem atkārtoja kāds somu atbalstītājs: “Jūs zaudējāt, bet pasaule ar to nebeidzas”.

 

Lūk, neliels ieskats atmosfērā, kas valdīja Bratisalva Balti Krekli pēc spēles ar Dāniju.

{youtube}ISDg0m1GCyM{/youtube}

Tiesa, BBK štata mūziķi Normunds Jakušonoks un Gunārs Meijers, kā jau sava amata meistari, spēja likt ļaudīm aizmirsties par negaidīti skumīgajiem pārdzīvojumiem, un jau drīz aizrautīgās dejās laidās ne tikai Latvijas, bet arī Dānijas, Čehijas, Slovēnijas, Somijas un, protams, Slovākijas atbalstītāji, atzīstot šo par aizraujošāko fanu ballīti pilsētā! Tā kā šajā naktī uz Latviju izbrauca vairāki līdzjutēju autobusi, beigās visi vienojās vienā kopīgā, īsteni latviskā dziesmā. Lūk video:

{youtube}PJsDVgD8oiw{/youtube}

Šodien, pēc spēles ar Slovēniju, līdz ar Latvijas karogu noņemšanu BBK beidza savu pastāvēšanu, atgriežoties savā ierastajā tēlā – Dubliner’s ir vienīgais īru krogs Slovākijas galvaspilsētā, un tā vēsture ir jau 15 gadus sena. Atvadoties, krodziņa saimnieks pauda gandarījumu par kopā pavadīto laiku un par latviešu līdzjutēju sacīja nu ļoooti jau komplimentārus vārdus. Bet par latviešu fanu iespēto kroga tukšošanā rakstīsim kādā no nākošajām dienām.

 

{jcomments on}

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *