Sāksim pret Krieviju, noslēgsim pret Zviedriju

 


Līdz Pasaules čempionātam hokejā, kuru mūsu valstsvienība aizvadīs Zviedrijas galvaspilsētā Zviedrijā, atlikušas 343 dienas, taču Starptautiskā hokeja federācija jau izziņojusi oficiālo spēļu grafiku. Spēļu sākuma laiki norādīti pēc Zviedrijas laika.

Latvija: Krievija, sestdiena, 5. maijs plkst. 16.15

Pirmā Latvijas hokeja izlasei pretim stāsies Krievijas valstsvienība, kas aizvadītajā čempionātā ierindojās ceturtajā vietā. Viennozīmīgi sarežģīts pretinieks, taču mūsu izlasei lielo kaimiņu Pasaules čempionātos izdevies pievārēt divas reizes.

Vācija: Latvija, svētdiena, 6. maijs plkst. 20:15

Diezin vai būtu jēga vērtēt iepriekšējo čempionātu savstarpējo spēļu statistiku. Jāņem vērā, ka Vācijas valstsvienība pēdējs divus gadus rāda ievērojamus sasniegumus.

Latvija: Itālija, otrdiena, 8. maijs plkst. 16:15

Pretinieks, kurš nule kā atkal atgriezies augstākajā divīzijā un kuru teorētiski var uzvarēt, taču tieši pār Itālijas valstsvienību vēsturiski ir iznācis arī paklupt.

Čehija: Latvija, ceturtdiena, 10.maijs plkst. 20.15

2010. gada čempioni, šāgada bronza medaļas ieguvēji… Cīņa būs smaga, bet spēle – interesanta.

Norvēģija: Latvija, sestdiena, 12. maijs, plkst. 12:15

Oficiālajos turnīros Latvijas valstsvienība savstarpējās spēlēs rādījusi atzīstamāku rezultātu, taču aizvadītajā čempionātā norvēģi cīnījās ceturtdaļfinālā, un šo iespēju viņi bija godam nopelnījuši.

Latvija: Dānija, pirmdiena, 14. maijs plkst. 16:15

Visbēdīgāk Latvijas valstsvienībai pret dāņiem klājās 2011. gadā Bratislavā. Vēl labi atceramies mūsu neveiksmes bullīšos, kas ļāva dāņiem turpināt cīņu, bet mums nācās cīnīties par palikšanu hokeja elitē.

Zviedrija: Latvija, otrdiena, 15. maijs plkst. 20:15

Tieši šī arī būs pēdējā spēle pirmajā aplī. Spēle pret mājiniekiem, spēle pret bijušajiem Pasaules čempioniem un bijušajiem zelta olimpiešiem. Taču, ja atceramies 2009. gadu Bernē, tad arī zviedri nav neuzvarami.

Tieši ar Latvijas izlases spēli pret zviedriem pirmais aplis būs noslēdzies, un kļūs skaidrs, kurās četras komandas no šīs grupas turpinās cīņu ceturtdaļfinālā (spēles notiks turpat Stokholmā), kurš dosies mājās ar padarīta darba sajūtu, un kurš 2013. gadā spēlēs zemākā divīzijā. Ceturtdaļfināla spēles notiks 17. maijā, savukārt pusfināl 19. maijā Somijas galvaspilsētā Helsinkos, arīdzan finālspēles turpat 20. maijā. Ar pilno spēļu grafiku varat iepazīties šeit.

Foto: Baiba Bomniece

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *