Asaras pēc spēles gan līdzjutējiem, gan basketbolistēm

Noskaņojums galīgi nav labs,” tā pēc vakardienas spēles, kurā, diemžēl Latvijas basketbolistes piekāpās Krievijas valstsvienībai, atzina Uldis Vrubļevskis – viens no diviem basketbola izlases faniem, kuri Polijā ir no 1. spēles un paliks līdz pat pēdējai. Asaras acīs pēc zaudējuma bijušas arī pašām spēlētājām….

Cīņa par medaļām, protams iet secen. Taču jāturpina cīnīties arī tālāk – galu galā nākamgad olimpiādē, kas notiks Londonā, mūsu meitenēm ir jābūt!

Vakardienas spēlē klātienē mūsu basketbolistes atbalstīja ap 30 līdzjutēju. Divi, kā jau iepriekš minēts, nu jau teju vai poļi Uldis un Čombe (viņš arī Jānis). Otrdien klāt piebrauca daži namejieši, un trešdien pusdienlaikā ieradās arī 16 cilvēki ar Latvijas Basketbola Savienības (LBS) apmaksāto autobusu, kas tikpat naski uzreiz pēc spēles līdzjutējus nogādāja mājās.

Bet, ja runā par Lodzu, tad, kā norāda Uldis, viņu pašreklāma ir bijusi krietni pārspīlēta, jo, pat ja salīdzina ar Katovici, tad Lodzā esot mazāk ko darīt, un pilsēta garlaicīgāka. Toties arēna, kur notiek spēles, esot…. woow, arēna Rīga uz tās fona tāds nieks vien. Kā norāda Uldis, noteikti tā ir lielākā arēna Polijā, un, iespējams, viena no lielākajām un labākajām visā Eiropā.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *