Eurobasket Women laikā remontē arēnu

 

Kamēr mūsu basketbolistes gatavojas cīņai pret Francijas valstsvienību, ir laiciņš mazliet pastāstīt, kāda tad īsti ir arēna, kurā meitenes aizvada Eurobasket Women 2011. Spodek Arēna – ja bildītēs tā izskatās liela un iespaidīga celtne (lasi – lidojošais šķīvītis), tad dabā šobrīd skats ir pavisam savādāks.

Visnotaļ liels bija mūsu izbrīns ieraugot, ka šo celtni, kur noris Eiropas līmeņa turnīrs, apjož stalažas – fasādes remontdarbi tur noris pilnā sparā. Bet, šķiet, turnīra organizatorus tas nemaz nesatrauc. Nevarētu gan teikt, ka remonts rada milzu neērtības, taču nelielas gan. Nav jau nemaz tik viegli atrast pareizo ieeju, ja to numerācija šobrīd uzdrukāta uz mazām lapelēm, un, lai tiktu iekšā, būtībā mazliet sanāk paložņāt gar stalažām. Situāciju arī neatvieglo cilvēciņi ar darbinieku akreditācijām kaklā – atrast tādus, kuri saprot un arī vēl runā angliski nemaz nav tik vienkārši. Bet pa retam tomēr gadās. Tā vien šķiet, ka paši poļi šim turnīram lielu nozīmi itin nemaz nepiešķir.

Taču jāteic uzreiz, ka zināmās neērtības un vietām jūtamo krāsas smaķeli var arī nepamanīt, kad pērk biļetes. Jo biļešu cenas ir tik saulainas, ka šīs neērtības var arī pieciest. Proti, uz grupas spēlēm vienai dienai biļete maksā tikai 20 zlotus jeb apmēram 3,60 latus. Tiesa gan, šī cena, ja pērk nenumurētas sēdvietas, savukārt, ja ir vēlme sēdēt kādā noteiktā vietā, tad jāšķiras no 30 zlotiem jeb apmēram 5,40 latiem. Taču pat zemās cenas nespēj pulcināt pietiekami daudz līdzjutēju un interesentu lai aizpildītu kaut vai pusi no 11 500 skatītāju ietilpinošās arēnas.{jcomments on}

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *