Fani jau drīz dodas ceļā

 

Latvijas Basketbola savienības (LBS) atbalstītājs Vichy dzēriens Vichy VivaSport dāvina braucienu sieviešu nacionālās basketbola izlases faniem uz Eiropas čempionātu Polijā. Autobuss aties rīt, 17. jūnijā, plkst. 6:00 no Arēnas Rīga.

Ar Vichy VivaSport autobusu uz Eiropas čempionātu dosies karstākie Nacionālās izlases fani, Jaunās sieviešu basketbola līgas uzvarētājkomandas meitenes, Y-A Basketball Cup basketbola līgas fināla vērtīgākais spēlētājs. Tāpat braucienā dosies trīs laimīgie, kas piedalījās un uzvarēja Vichy VivaSport rīkotajos konkursos sieviešu izlases pārbaudes spēļu starplaikos, kā arī uzvarētāji no īpašā Radio SWH Vichy VivaSport konkursa. Pirms došanās garajā ceļā, pie Arēnas paredzēta kopīga filmēšanās un laba vēlējumi braucējiem. Pasākumā laipni tiek aicināti piedalīties arī mediju pārstāvji.

Latvijas sieviešu basketbola izlase jau iepriekš daudziem līdzjutējiem sagādājusi pozitīvas emocijas, pierādot cīņassparu un neatlaidību. Arī šoreiz mēs ceram, ka basketbolistes mūs iepriecinās, taču bez līdzjutēju atbalsta tas ir daudz grūtāk izdarāms. Tādēļ aktīvākajiem līdzjutējiem ar Vichy atbalstu šogad ir iespēja doties līdzi Latvijas sieviešu nacionālai basketbola izlasei un atbalstīt to klātienē,” sakaVichy zīmola vadītāja Latvijā Aiga Dzene.

Vichy zīmols jau otro gadu sadarbojas ar sieviešu nacionālo basketbola izlasi un šogad ir radījis jaunu produktu Vichy VivaSport ar vitamīniem, kalciju un magniju, īpaši piemērotu ne tikai aktīviem sportotājiem, bet arī līdzjutējiem un visiem aktīva dzīvesveida piekritējiem,” uzsver Dzene.

Aldaris ūdens zīmols Vichy ir Latvijas sieviešu basketbola izlases oficiālais atbalstītājs jau kopš 2010. gada vasaras, tostarp Vichy rūpējas, lai basketbolistiem vienmēr slāpju remdēšanai būtu pieejama tā produkcija.

{jcomments on}

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *