Izklaides Katovicē

Lai arī katra basketbola līdzjutēja galvenais mērķis Katovices apmeklējumam ir mūsu sieviešu izlases atbalstīšana, nenoliedzami svarīgas būs arī izklaides pirms un pēc spēlēm. Drīzāk jau pēc spēlēm. Un, lūk neliels ceļvedis izklaides dzīvē, kas sastādīts, vadoties pēc pašu katoviciešu ieteikumiem.

Par laimi, basketbola līdzjutēju ierašanās Katovicē notiks nedēļas nogalē, tā kā piektdienas un sestdienas vakari un naktis var tikt veltīti nakts dzīves baudīšanai, jo, kā izrādās, tikai piektdienās un sestdienās bāri un klubi strādā vismaz līdz pulksten 2-3, bet darba dienās tikai retais būs atvērts pāri pusnaktij.

Galvenā baudīšanas artērija ir Mariacka ielā. Šeit mājvietu raduši daudzi restorāni, bāri un arī klubi. Cenas – hmm, nekas neierasts – šotiņi maksā ap pusotru latu, kokteiļi – ap 3-7 lati. Alus, protams, lētāks. Ieejas maksa klubos dāmām pārsvara ir bez maksas vismaz līdz plkst. 21, bet arī tad ieejas maksas neesot augstas – sākot no lata.

Taču klubus, protams, var atrast ari citviet centrā. Pats populārākais kubs, kur auditorija ir nevis tīņi, bet gan pieauguši cilvēki (lasi – no 25 gadiem), ir Lemoniada. Tikpat ieteicams klubs esot arī Maspalomas, kā arī klubi kā Kato, Pomarańcza, 2B2, Negresco, Sofa, Carpe Diem. Starp citu, ja plānojas tikai iedzert kādu kokteili un ietusēt bez dejām, tad jebkurš bārs būs kā svētnīca, un tur nekādā gadījumā nebūs jāmaksā ieejas maksa. Tiesa gan, dažkārt arī tur notiekot dejas. Bet, ja ir vēlme dzirdēt dzīvo mūziku vai baudīt īpašu atmosfēru, tad esot jāmeklē City Rock – iestādījums, kas atrodas pavisam līdzās Spodek arēnai, kur ritēs basketbola spēles Eurobasket Woman ietvaros.

Jā, un ja esat alus cienītāji, tad notikti nobaudiet pašu silēziešu brūvējumu Tyskie.{jcomments on}

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *