Katovicē ne mazāk par 150 letiņu

Lai gan trīs ceturtdaļas Latvija – Grieķija spēles viesa cerības, ka mūsu dāmās Eurobasket 2011 Women ietvaros varētu izdoties izraut uzvaru, pēdējā ceturtdaļa šīs cerības sagrāva. Zaudējums ar rezultātu 57:67 fanu sejās prieku neviesa.

Kopumā visnotaļ iespaidīgajā Spodek arēnā bija pulcējušies daži simti līdzjutēju. Tikai daži no viņiem bija poļi, bet pārējie – latvieši! Grūti saskaitīt, cik tieši mūsējo ir Katovicē, taču skaidrs, ka nav mazāk par 150. Jo gana daudz tuvējās autostāvvietās ir noparkotas automašīnas ar latviešu numuriem. Lieki teikt, ka grieķu līdzjutējus arēnā nemanīja nemaz – ja arī tādi bija, tad ļoti nomaskējušies un sēdēja klusi kā pelītes.

Faniem par lielu nepatiku, Spodek arēnā nav iespējams iegādāties alu – tikvien kā limonādes, kafija un popkorns, kas mūsu ļaužu mentalitātei nav īstā manta. Pati arēna arīdzan nav nekas spožs, bet par to vairāk uzrakstīsim nākamajās dienās.{jcomments on}