Lielākā daļa fanu basketbolistes turpinās atbalstīt pie TV ekrāniem

 

Mūsu basketbolistes ir pašas labākās, un cīņasspara viņām netrūkst – to viņas uzskatāmi pierādīja spēlē pret Horvātijas valstsvienību, no -15 punktiem noslēdzot spēli ar +6 punktiem. Un mēs, tie, kas bijām Katovicē Spodek arēnā, centāmies būt vislabākie fani un uzmundrināt meitenes cik vien bija mūsu spēkos!

Tiesa gan, jau šobrīd lielākā daļa no basketbola līdzjutējiem ir atgriezusies dzimtajā Latvijā. Vakar tieši pēc spēles mājup devās 43 līdzjutēji ar Vichy VivaSport apmaksāto autobusu, un cik zināms, lielākā daļa, kas bija ieradušies ar automašīnām, šorīt agri no rīta sasniedza mūsu valsts robežu. Taču… Vismaz divi līdzjutēji vēl palika Katovicē, un, cik zināms, daudzām meitenēm atbalsts klātienē ir arī no vecākiem, radiem un draugiem.

Savā ziņā neveiksmīgi, ka nākamās spēles pret Poliju, Spāniju un Melnkalni iekrīt Jāņu laikā, jo tieši pirms svētkiem ir visvairāk darāmā mājās. Taču lielākā daļa līdzjutēju sola, ka, ja tā lieta nonāks līdz Lodzai (lasi – līdz pusfināla spēlēm), tad uz tālīno Polijas pilsētu dosies iespaidīga automašīnu kolonna ar Latvijas valsts numuriem. Iespējams, arī kāds organizēts autobuss. Mēs turam roku uz pulsa, turiet arī Jūs, tikko būs kāda informācija par braukšanu uz Poliju, Jūs būsiet pirmie, kas to uzzinās.

Bet šobrīd esam mājās un rīt meitenes atbalstīsim pie TV ekrāniem!

{jcomments on}

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *