Pēc basketbola izlases uzvaras seko pelde strūklakā

Ja Latvijas izlase uzvarēs Franciju, tad nopeldēšos rozā strūklakā, tā pirms spēles solīja viens no Latvijas sieviešu basketbola izlases līdzjutējiem Modris. Pēc šīs fantastiskās uzvaras fani nenoguruši sumināja meitenes, un arī Modri, paģērot, ka solījumi ir jāpilda. Un viņš to arī izdarīja.

Pašā pilsētas centrā, ļoti tuvu Spodek arēnai atrodas strūklaka, kas poļiem vien saprotamu iemeslu dēļ pildīta ar rozā ūdeni. Tieši pēc spēles, jau vēlā nakts stundā Modris, līdzjutēju pavadīts, tiešām devās uz strūklaku pildīt savu solījumu. Skaļu uzmundrinājumu pavadīts viņš drosmei iemalkoja alu, izģērbās, un ar joni metās iekšā aukstajā ūdenī, apstaigājot pa strūklaku goda apli. Par laimi, šo izgājienu nemanīja vietējie likumsargi, taču līdzās esošajā naktsklubā gan pie logiem parādījās ziņkarīgās sejas, lai pavērotu, kādas ēverģēlības mūsējie strādā. Pie strūklakas atskanēja gan vaicājumi kur ir Francijas vēstniecība, gan arī radās priekšlikumi vīriem nedzīt bārdas un nemazgāt kreklus. Toties dažas dāmas nosolījās, ja arī spēlē pret Horvātiju mūsu meitenes uzvarēs, tad rīt (nu jau faktiski šodien) peldētāju skaits palielināsies.

Starp citu, ne tikai Modris bija nosolījies ko izdarīt uzvaras gadījumā. Vēl kāds fans solās apmeklēt tetovēšanas salonu. Tas gan notikšot jau atgriežoties mājās… Vai viņš to izdarīs vai nē, varēsim itin drīz pārliecināties, jo viņš sola atsūtīt savu tetovējuma foto www.sportadraugiem.lv.

Mūsu basketbolistes pēc spēles teica, ka miegs jau nu šonakt nenākšot. Un pavisam droši var apgalvot, ka vismaz liela daļa Katovicē esošo fanu jau nu ar šonakt laicīgi sust viesnīcu numuriņos nedosies!

Par lielu Latviju un jaunām uzvarām!

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *