Uz Katovici… ar lietussargu

Lai gan parasti teic, ka no lietus var izvairīties tad, ja ārpus mājas dodies ar lietussargu, tad braucējiem uz Katovici, kas dosies atbalstīt mūsu basketbolistes, šis ticējums var nepalīdzēt. Proti, praktiski visās interneta vietnēs, kur var atrast laika ziņu prognozes, šī nedēļas nogalē Silēzijā solīta lietaina. Tādēļ lietussargs šoreiz būtu itin noderīgs.

Piemēram, weather.com prognozē, ka šajā nedēļas nogalē gaisa temperatūra dienas laikā svārstīsies no 20 līdz 22 grādiem pēc Celsija, un vismaz piektdien un sestdien gaidāms nopietns lietus. Savukārt gismeteo.ru prognozē nedaudz siltāku laiku – līdz pat plus 27 grādiem dienā, taču arī šeitan tiek prognozētas nopietnas lietusgāzes un pat pērkona negaiss.

Vēl jāatgādina, ka Polijā nacionālā valūta vēl joprojām ir poļu zloti, kurus jau laikus vēlams iemainīt vai nu tepat Latvijas valūtas maiņas punktos, vai arī līdzi jāņem sava maksājumu karte, ar kuru itin mierīgi var norēķināties vismaz lielākajos veikalos un restorānos, vai arī tā lieti noderēs, lai no bankomāta izķeksētu naudu. Viens lats – apmēram 5,6 zloti.{jcomments on}

Foto: flickr.com

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *