Uz Lodzu – kā nokļūt, kur dzīvot

 

Mūsu basketbolistes ir pierādījušas, ka ir pamatīgas cīnītājas, un šis gads var kļūt par rezultatīvāko Latvijas sieviešu basketbola vēsturē! Meitenes neslēpj, ka līdzjutēju atbalsts ir svarīgs, tādēļ aicinām doties uz Lodzu, lai atbalstītu mūsu zeltenes izšķirošajās cīņās!

Cik zināms, daudzi līdzjutēji uz Lodzu dosies ar saviem auto, bet, ja braucēju skaits nav pietiekams, vai arī ir vēlme atpūsties no sēdēšanas pie stūres un baudīt labu kompāniju, tad var izvēlēties doties organizētā braucienā. Travel Art piedāvā par 140 latiem gan transportu, gan nakšņošana 2* viesnīcā, gan apdrošināšanu, kā arī ne tikai skatīt spēles, bet ari iepazīt Polijas trešo lielāko pilsētu.

Izbraukšana 29. jūnijā 5 no rīta no Arēnas Rīga. Brauciens cauri Lietuvai un Polijai, ierašanās Lodzā. Vakarā plkst. 20:30 dodamies uz arēnu atbalstīt mūsu basketbolistes ceturtdaļfināla spēlē. 30. jūnijā, 1., 2. un 3. jūlijā – basketbola spēles, vai arī iepazīstam Lodzas ievērojamākās un interesantākās vietas. Precīzi Latvijas izlašu spēļu laiki, protams, vēl nav zināmi. Ja gadījumā mājup došanās notiek ātrāk, nekā finālspēļu dienā, braucējiem tiks atgriezta nauda par pēdējo nakti.

Travel Art piedāvājums arī autobraucējiem – ja kāds vēl nav atrads ceļabiedrus, palīdzēsim vinus sameklēt! Un, protams, naktsmītnes Lodzā un apkaimē – 2* viesnīca ārpus centra, sākot no 16 latiem nakts / istaba, 2* viesnīca centrā – 33 lati nakts / istaba, 3* viesnīca jau maksās dārgāk. Bet pavisam taupīgajiem – ir iespējams atrast pat par 8 latiem naktmītnes jauniešu viesnīcās! Bet ērtības mīlošajiem – 3* viesnīca ārpus pilsētas centra, bet toties ar sakoptu teritoriju un āra peldbaseinu – 35 lati nakts / istaba ar brokastīm.

Sabiedriskā transporta cienītājiem – ar autobusu līdz Varšavai var nokļūt par 12 latiem, un no turienes tikai pusotras stundas brauciens ar vilcienu, kas maksā apmēram septiņus latus. Protams, cena norādīta tikai vienā virzienā.

Pieteikties vai uzzināt papildus informāciju: zvanot uz tālruni 26460906 vai rakstot e-pastu uz inese.krumina@travelart.lv

 

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *