Hokeja izlašu kalndārs nākamajai sezonai

 

Latvijas Hokeja federācija (LHF) ir izveidojusi visu hokeja izlašu spēļu kalendāru jaunajā 2011./2012. gada sezonā.

Latvijas valstsvienība

Latvijas lielajai izlasei pirmais starts jaunajā 2011./2012. gada sezonā ir paredzēts IIHF starptautiskajā pārtraukumā no 6. līdz 12. februārim, kad tā piedalīsies Euro Ice Hockey Challenge turnīrā Norvēģijā. Bez mājiniekiem norvēģiem, mūsu izlases pretinieki būs Dānijas un Francijas komandas.

Gatavojoties pasaules čempionātam, Latvijas valstsvienība pavasarī aizvadīs vairākas pārbaudes spēles. 5. un 6. aprīlī Euro Hockey Challenge spēļu ietvaros mūsu komanda Rīgā uzņems spēcīgo Čehijas izlasi. 13. un 14. aprīlī izbraukumā sacentīsies ar Dānijas valstsvienību, 19. un 20. aprīlī Latvijas izlase Rīgā uzņems Krievijas komandu.

Pēdējās pārbaudes spēles pirms gaidāmā pasaules čempionāta tiks aizvadītas Rīgā 30. aprīlī un 1. maijā, Latvijas valstsvienība sacentīsies ar Francijas izlasi. Šīs pēdējās pārbaudes spēles gan nebūs Euro Hockey Challenge spēļu ietvaros, toties tā būs lieliska iespēja savu skatītāju priekšā aizvadīt labas spēles jau galīgajā sastāvā. Pasaules čempionātā Latvijas valstsvienība savas grupas spēles aizvadīs Stokholmā, kur sacentīsies ar Krievijas, Vācijas, Itālijas, Čehijas, Norvēģijas, Dānijas un Zviedrijas izlasēm.

Latvijas U-20 izlase

No 22. līdz 25. augustam Volvo Sporta Centrs ledus hallē norisināsies ikgadējais 7. Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrs. Turnīrā piedalīsies Latvijas, Baltkrievijas, Norvēģijas U-20 komandas, kā arī Krievijas U-18 izlase. Ar šo turnīru mūsu juniori sāks gatavoties jaunajai sezonai un pasaules čempionātam.

Šobrīd ir zināms, ka pirms junioru pasaules čempionāta no 8. līdz 12. novembrim Baltkrievijā notiks četru valstu turnīrs ar Latvijas, Baltkrievijas, Dānijas un Austrijas U-20 izlašu līdzdalību.

Pēdējās pārbaudes spēles pirms gaidāmā pasaules čempionāta augstākajā divīzijā mūsu juniori aizvadīs Kanādā, kur 20. decembrī sacentīsies ar Čehijas komandu un 22. decembrī ar Dānijas vienaudžiem. Pasaules čempionātā Latvijas junioru izlases pretinieki būs Krievijas, Zviedrijas, Slovākijas un Šveices komandas.

Latvijas U-18 izlase

Gatavojoties pasaules čempionātam, Latvijas jauniešu izlase 16. un 17. decembrī izbraukumā aizvadīs divas pārbaudes spēles ar Norvēģijas vienaudžiem. Bez tam, Latvijas U-18 izlase, IIHF starptautiskajā pārtraukumā no 6. līdz 12. februārim, Dānijā piedalīsies 4 valstu turnīrā. Mūsu komandas pretinieki būs mājinieki dāņi, kā arī Baltkrievijas un Norvēģijas jauniešu izlases.

U-18 pasaules čempionāts augstākajā divīzijā notiks Čehijā, kur mūsu komandas pretinieki būs Zviedrijas, Krievijas, Vācijas un Šveices komandas.

Sieviešu izlase

Latvijas sieviešu izlases galvenais sezonas starts ir paredzēts marta beigās Ventspilī, kur norisināsies pasaules čempionāts 1. divīzijā. Mūsu dāmu izlase savu skatītāju priekšā mērosies spēkiem ar Japānu, Kazahstānu, Norvēģiju, Austriju un Čehiju

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *