Noderīga informācija pirms došanās uz Eurobasket 2011

Ja nu kāds vēl šaubās, braukt vai nebraukt uz Šauļiem, lai atbalstītu Latvijas basketbola izlasi Eurobasket 2011 ietvaros notiekošajās spēlēs, sniedzam nelielu papildus informāciju, kas varbūt palīdzēs pieņemt lēmumu.

Biļetes

Vēl ir pieejamas. Lētākās – 175 liti, taču tad, kad pieskaitīti visi nodokļi un papildus maksas, biļete uz dienas spēlēm (ne tikai Latvijas izlases) maksā ap 40 latiem. Dārgi. Tuvākā biļešu kase ir turpat Šauļu arēnā. Tiem, kas plāno doties kopa ar bērniem – bez maksas tikai vecumā līdz pieciem gadiem (ieskaitot).

Ceļš

No Rīgas centra līdz Šauļu arēnai GPS norādīja 131 km distanci. Nepilnās divās stundās var aizbraukt bez problēmām. Un arī degviela neiztērēsies ļoti daudz. Bet, ja vēlme doties ar sabiedrisko transportu, tad vislabākais veids ir autobuss, kas vidēji trīs stundu laikā nogādās līdz Šauļu autoostai, no kuras līdz arēnai apmēram 2,5 – 3 kilometri.

Pārkings

FIBA Europe mediju koordinators Sebastians Montags apgalvo, ka autostāvvietas arēnas apkaimē pietiks visiem un par to nebūs atsevišķi jāmaksā. Arī sportadraugiem.lv pārliecinājās, ka pārkinga placis ir pietiekami liels, bet, ja katrs letiņš lepni brauks viens ar savu auto, tad varētu arī būt par šauru.

Uzdzīve

Laba ziņa tiem, kas satraukušies par 1. septembri! Tiešām, savulaik bija aizliegums tirgot alkoholu pirmajā skolas dienā, taču tagad, kā sportadraugiem.lv norādīja Šauļu tūrisma informācijas centrā, visi aizliegumi ir atcelti! Tā kā bez dienišķā aliņa nepaliksim.

Tiekamies Šauļos! {jcomments on}

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *