Uz Popradu! Neļausim Lev uzvarēt vēlreiz!

Lai KHL līgas jaunpienācējs Popradas Lev nevarētu turpināt rakstīt savu vēsturi uz Dinamo Rīga rēķina, nākamajā spēlē, kas notiks jau paša Lev mājvietā Popradā, gluži vai kā ēst nepieciešams līdzjutēju atbalsts. Tas nav neiespējami!

Travel Art organizē braucienu uz Popradu, lai atbalstītu Dinamo Rīga. Izbraukšana 20. oktobrī plkst. 18 no Arēna Rīga. Nakts autobusā, nākamās dienas pēcpusdienā ierašanās Popradā, iekārtošanās 3 viesnīcā. Un tad jau laiks arī posties uz spēli. Lai brauciens nesanāktu pavisam īss, paredzēta arī cita programma. 22. oktobrī vietējā akvaparka apmeklējums, pastaiga Tatru kalnos un vakariņas īstas čigānu mūzikas pavadījumā. 23. oktobrī ceļš mājup, un Rīgā autobuss atgriežas no paša agra rīta.

Ceļazīmes cena – 115 lati. Turklāt pirmajiem pieciem, kas jau tūdaļ pieteiksies braucienam – atlaides. Atlaides arī Rīgas Dinamo fanu kluba biedriem.

Ceļazīmes cenā ietilpst: Transporta pakalpojumi (autobuss ar WC) , 3* viesnīca Satel ar brokastīm, apdrošināšana, grupas vadītājs.

Papildus izdevumi: Hokeja biļetes, ieejas biļetes akvaparkā, funikuliera biļetes, vakariņas (zupa, vistas gaļa, alus) jāsamaksā piesakoties 10Ls, uz vietas izlemt nevarēs.

Pieteikšanās braucienam: inese.krumina@travelart.lv vai, zvanot pa tālruni 26460906

{jcomments on}

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *