Atbalstīt Dinamo Sanktpēterburgā

 

Katru KHL sezonas sākumu rūpīgi izpētu spēļu kalendāru, lai redzētu, kad mūsējie dosies izbraukumā uz Sanktpēterburgu, lai spēlētu ar SKA. Pirmkārt, interesanta spēle ir garantēta. Otrkārt, mīlu Sanktpēterburgu. Ir vēl arī citi iemesli, bet tagad par pašu braucienu – dodamies uz Krievijas Ziemeļu galvaspilsētu no 14. līdz 16. februārim, un baudām labu hokeju un ceļojumu kopā!

Sanktpēterburga ir interesanta pilsēta gan ziemā, gan vasarā. Tieši tādēļ, ja sirdī esi hokeja fans, un ir vēlme apciemot šo pilsētu – nav svarīgi, pirmo, vai desmito reizi, tad šis brauciens ir īstais, un īstajā laikā. Labi, izpaliks izbrauciens ar upju kuģīti, toties Marsa laukums, visticamāk, ja dabai nebūs untumu, būs sniegots. Tāpat arī Sanktpēterburgas arhitektūras brīnumus sniegs nekad nav nomācis, bet tieši otrādi – izdaiļojis.

No rīta 14. februārī pulcējamies pie arēnas Rīga, un dodamies ar autobusu uz Sanktpēterburgu. Bet, interesanti piedzīvojumi sāksies jau pa ceļam, jo apmeklēsim Svētā Uspenska vīriešu klosteri, kas atrodas netālu Pleskavas. Iepazīsim līdz šim neatklāto mūku dzīves pusi, turklāt, varam lūgt, lai batjuška dod svētību mūsu karogiem un citiem atribūtiem – kas zina varbūt šī svētība lieti noderēs, kad mūsējie cīnīsies Krievzemes ārēs. Vakarā ieradīsimies Pēterburgā, iekārtosimies viesnīcā un baudīsim vakaru – kurš uz centru izšmauks, kurš uz tuvējo Švābu krodziņu, bet kās cits izmantos iespēju un paliks turpat viesnīcas tuvumā. 15. februāra rīta dosimies ar autobusu ekskursijā, kur gide mums parādīs interesantākās Sanktpēterburgas vietas un izstāstīs daudzas interesantas lietas. Bet vakarā, protams, spēle! Labi jau zinām, cik draudzīgi ir SKA līdzjutēji – ne miņas no agresivitātes. Tieši otrādi, pārtraukumos pie alus kausa visai labi stiprinās tautu draudzība. Ja neticat, varam palasīt par mūsu iepriekšējiem piedzīvojumiem.

Nakti pēc spēles izguļamies, no rīta paēdam brokastis kāds vēl atradīs laiku aizskriet uz tuvējo bodi pēc kāda suvenīra. Un tad dosimies mājup, ar aprēķinu, ka jau ap 22 vakarā esam Rīgā.

Ceļojuma cena 97 lati. Cenā ietilpst: transports, 2 naktis 3* viesnīcā, rosināšana, grupas vadītājs, biļete uz hokeja spēli. Par Krievijas vīzu, diemžēl, jāmaksā atsevišķi.

Vairāk informācijas par šo ceļojumu šeit.

Pieteikties ceļojumam – zvanot pa tālruni 26460906, vai rakstot uz e-pastu inese.krumina@travelart.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *