Iepazīstina ar hokeja čempionāta talismanu HockeyBird

Kad vasarā Sportadraugiem.lv viesojās Stokholmā, 2012. gada hokeja čempionāta orgkomitejas mītnē, mums tika solīts, ka čempionāta talismans būs kaut kas īpašs, asprātīgs un līdz šim vēl nebijis. Nu varam arī novērtēt, vai tiešām tas ir tā.

Čempionāta organizatori beidzot paziņojuši kas būs 2012. gada hokeja čempionāta talismans – HockeyBird. Šis dīvainis apvieno gan Somiju, gan Zviedriju – abas valstis, kurās risināsies čempionāts.

Ja jaunais talismans šķitīs jau kautkur redzēts, tad skaidrs, ka jums ir kāds no jaunākās paaudzes viedtelefoniem vai interese par datorspēlēm.

{youtube}bNNzRyd1xz0{/youtube}

Tieši tā – talismana autori ir Somijas uzņēmums Rovio Entertainment. Tas pats, kas izveidojis fenomenālus panākumus guvušo spēli viedtālruņiem Angry Birds, kas lejuplādēti vairāk nekā 500 miljonus reižu. Nu putnu olas zogošo zaļo rukšu iznīcinātājiem Niknajiem putniem parādījies radinieks, kura galvenā apmātība būs hokejs.

“Mēs vēlējāmies radīt vizuālo identitāti, kas apvienos abas norises pilsētas – Helsinkus un Stokholmu divu gadu garumā. Labs dizains – tas ir tas, ko cilvēki atcerēsies, un tas dod arī nelielus ietaupījumus attiecībā uz ražošanu,”  izteicies Somijas turnīra orgkomitejas ģenerālsekretārs Mika Sulins. Rīkotājiem no tā savs labums – tiks ietaupīti līdzekļi mārketinga budžetā. Ņemot vērā populāros radiniekus un jau reālās dzīves pārbaudīto dizainu, būtu jānotiek brīnumam, ja Hokeja putns nekļūs par visu laiku pārdotāko talismanu Pasaules hokeja čempionātu vēsturē.

{jcomments on}

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *