Kopā ar Dinamo uz Špenglera kausa izcīņu

 

Ziemassvētki Šveicē, lidojums kopā ar Dinamo Rīga un slēpošana? Jā, to visu izbaudīs tie, kas dosies atbalstīt mūsu hokeja komandu Špenglera kausa izcīņā, par kuru galvenais treneris Peka Rautakallio jau izteicies – puiši dosies turp pēc uzvaras!

Špenglera kauss ir starptautisks hokeja turnīrs, starp citu, vecākais šāda vieda turnīrs pasaulē, un tas risinās jau kopš 1923. gada. Līdz pat mūsdienām tajā piedalījušies Eiropas spēcīgākie klubi, kā arī komandas no Ziemeļamerikas. Līdz ar to šis turnīrs tiek pamatoti uzskatīts par vienu no prestižākajiem pasaule. Nu beidzot kārta sevi pierādīt arī rīdziniekiem.

Šogad Špenglera kausa izcīņu atklās Dinamo Rīga un Šveices klubs Klotenes Flyers, un tas notiks jau 26. decembrī plkst. 16.00 – tātad, 2. Ziemassvētkos. 27. decembrī šī mača zaudētājs tiksies ar Vācijas klubu Volfsburgas Grizzly Adams, bet 28. decembrī Volfsburgas klubs tiksies ar otru komandu no šīs apakšgrupas. Tikmēr otrajā apakšgrupā spēlēs mājinieki Hokeja klubs Davos, Čehijas klubs Viktovice un Kanādas izlase, kurā spēlēs spēlētāji no Eiropas klubiem. Katras apakšgrupas pirmo vietu ieguvējas kvalificēsies pusfinālam, bet otrās un trešās vietas no abām grupām noskaidros atlikušās divas pusfināla dalībnieces.

Iespēja doties uz Šveici un atbalstīt komandu ir katram no mums! Proti, Travel Art un Rīgas Dinamo Fanu klubs, protams, ar pašu komandas Dinamo Rīga atbalstu piedāvā doties neizmirstamā ceļojumā.

Izlidošana paredzēta 25. decembrī, atgriežamies 31. decembra vakarā, īsi pirms Jaunā gada! Lidojums, protams, kopā ar komandu. Dzīvošana pašā Davosas centrā jauniešu viesnīcā, turklāt cenā iekļautas arī brokastis un vakariņas. Un tas viss kopā – lidojums, transfērs no Cīrihes uz Davosu, dzīvošana, grupas vadītājs un apdrošināšana tikai par 427 latiem! Dinamo Rīga faniem vēl lētāk!

Šī ir fantastiska iespēja klātienē skatīties kvalitatīvu Eiropas hokeju, un arī slēpot! Starp citu, Davosa ir viens no senākajiem slēpošanas kūrortiem Šveicē un tieši šeit tika uzstādīts pirmais pacēlējs! Pacēlāja kartes maksā 40 lati dienā vai 160 lati uz piecām dienām.

Vairāk informācijas par šo ceļojumu šeit.

Bet, ja vēlies uzzināt, kā faniem jāauzvedas, ja lido kopā ar komandu, tad laipni aicināti iepazīties ar tiem, izlasot šo rakstu, kas tapis, kad Dinamo līdzjutēji devās uz Doņecku atbalstīt savu komandu.

Papildus informācija par ceļojuu, zvanot 26460906, vai rakstot uz e-pastu inese@travelart.lv

{jcomments on}


 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *