Ja piemirsies iegādāties svētku dāvanas

 

Bez baltās sniega segas nu nemaz nerodas sajūta, ka klāt Ziemassvētki. Nezinu, kā Jums, bet es šorīt attapos, ka dāvanas tuvajiem un mīļajiem nav vēl iegādātas – visu laiku šķita, ka laika vēl gana. Tādēļ padalīšos dažās savās idejās, ko ātri un uz sitiena vēl varētu īsteniem sporta draugiem palikt zem eglītes.

Protams, labākā dāvana ir skaists sapnis vai piedzīvojums. Un kas var būt labāks piedzīvojums par došanos izbraukumā uz hokeju. Un kāpēc lai tas nebūtu ceļojums uz Sanktpēterburgu , kur februāra vidū Dinamo Rīga cīnīsies pret Sanktpēterburgas SKA? Bet, grandioza svētku dāvana ir brauciens uz Pasaules čempionātu hokejā, kas maijā risināsies Helsinkos un Stokholmā (mūsējie spēlēs Zviedrijas galvaspilsētā) – piedāvājumu ir daudz, un katram pa kabatai.

2012. gads būs sporta notikumiem bagāts – Olimpiskās spēles Londonā, Eiropas futbola čempionāts tepat blakus – Polijā un Ukrainā, un daudz citu krāšņu notikumu. Tagad vēl nevari izlemt, kas ir tas labākais, tad feina dāvana zem egles noteikti ir Travel Art dāvanu karte. Katrā ziņā, visu, kas saistīts ar ceļošanu, var irunāt un uzzināt, zvanot vai rakstot Inesei – tālr. 26460906 vai arī inese.krumina@travelart.lv

Ja darba vieta svētku prēmiju algas apmērā nav piešķīrusi, tad laba dāvana inteliģentam sporta līzjutējam ir Jāņa Kvēpa grāmata Es atradu sevi hokejā.)

Bet atcerieties, ka ne jau svarīgākais ir dāvanas vērtība. Mīļie un tuvie vienmēr būs laimīgi redzēt Jūs pašu, ne tikai dāvanas! Svarīgākais ir būt kopā!

Lai mums visiem jauki un gaiši Ziemassvētki!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *